2737
2739
عنوان

کیا میخوان سهام عدالتوشونو بفروشن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 44 پست
نترس اگه شماره شبات درست باشه وخط بنام خودت باشه دیگه بقیش درسته منم از سهام هیچی حالیم نیست ولی سها ...

مرسی عزیزم خودم بلد نیستم برم کافینت

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره کارگزاری مفید خودم انتخاب میزنم اما اگه بری بانک وکافی نت هرجور دلشون بخواد راه میان

درسته اینو نمیدونستم فکر کردم خودش میفروشن وگرنه منم زودتر میفروختم سهام میخریدم 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
آره کارگزاری مفید خودم انتخاب میزنم اما اگه بری بانک وکافی نت هرجور دلشون بخواد راه میان

چ جوری انجامش بدم میتونم بهشون بگم کدوم میخوام برام بفروشید

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2740
اگه میتونی فعلا صبر کن قیمتش بهتر هم میشه 

آره اگ اینطور صبر میکنم تا ۶ ماه دیگ ارزشش بهتر میشه

اونا هرکدوم به نفع دولته رو میزنن برا فروش

منظورت از اونا کیه ؟منن کارگزاری مفید هستم میتونم خودم انتخاب کنم دیگه مثلا بیشترین سهمم واسه بانک صادرات وخودرو هستش ،سهامای کم ارزش هم چند تا داشتم تو لیست

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
برو کافی نت بگو سهامای ضعیف رو برات بفروشه مثلا فملی تجارت وفولاد و...رو برات نزنه یا مقدار کمشو بزن ...

۱۰ تومن میشه  با سهام های ضعیف  

آره بابا مادرشوهرم ۱۱تومن براش ریختن

مرسی عزیزممم ک اینقد با حوصله جواب دادی میشه درخواست دوستیمو قبول کنی 

2706