2733
2734
عنوان

کیا میخوان سهام عدالتوشونو بفروشن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 44 پست
پس هیچ جانرو تو سایت بزن فروش سهام عدالت کارگزاری مفید برو ثبت کن اونجا ولی اگه میخوای زود فروش بره ...

مرسی عزیزمم راستش من تو این کار زیاد سررشته ندارم  میترسم دستم ب هیچی بند نشه

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
هیجا لازم نیست بری خودت از ساست سعدی بفروش زود هم پولش میاد به حسابت

سایت سعدی 

مرسی عزیزم ب نظرت ۱۴ تومن میشه

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که تا به حال یه قرونم بهم ندادن از سهامم یا سودش...شماره شبامو خرداد ماه دادم تایید شده اما هیییچ ...

برو دنبالش ببین چی شده 

2731
مرسی عزیزمم راستش من تو این کار زیاد سررشته ندارم  میترسم دستم ب هیچی بند نشه

نترس اگه شماره شبات درست باشه وخط بنام خودت باشه دیگه بقیش درسته منم از سهام هیچی حالیم نیست ولی سهام عدالت قضیش فرق میکنه خیلی راحته

چند درصدش ارزش سهامت چنده 

۶۰ درصد 

الان ۶۰ درصدشو میتونی بفروشی سهامت چندی بوده؟

۶۰ درصدی

پس هیچ جانرو تو سایت بزن فروش سهام عدالت کارگزاری مفید برو ثبت کن اونجا ولی اگه میخوای زود فروش بره ...

مگه انتخابی کدومو بفروشیم؟؟

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
اگه سهامت یک میلبونی باشه ۶۰ درصد بالای ده تمن برات میریزن

۱ میلیونی 

۵۰۰تومنی یا یک میلیونی؟

۱ میلیونی

2706