2733
2734

بچه ها من میخوام سهاممو بفروشم باید چکار کنم 

چقدر طول میکشه پول بیاد تو حسابم 

شما خودتون فروختین 

چقدر شد؟

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

داداش من 6 ماهه فروخته پولشو ندادن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

چندفروخته

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

😖😖😖نکن سرش کلاه گذاشتتن

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2740
من با کد بورسیم یه مقدارشو فروختم سهم دیگه خریدم جاش هر سهمیو کارگزاری بفروشه میریزه تو حسابت تقریبا ...

کجا باید برم برای فروش

الان ارزونه نفروش من دوماه پیش فروختم ۳۰درصدمو نزدیک به ۶میلیون ریختن الان سی درصد دوم رو زدم البته ...

پول نیاز دارم

پول نیاز دارم

پس هیچ جانرو تو سایت بزن فروش سهام عدالت کارگزاری مفید برو ثبت کن اونجا ولی اگه میخوای زود فروش بره سهامای پرو پیمونتو ثبت نکن اونا چون گرونن دیر وآروم آروم فروش میره چشمت به پول نمیخوره

الان ارزونه نفروش من دوماه پیش فروختم ۳۰درصدمو نزدیک به ۶میلیون ریختن الان سی درصد دوم رو زدم البته ...

اگ الان بفروشم چقد میشه ب نظرت

من که تا به حال یه قرونم بهم ندادن از سهامم یا سودش...شماره شبامو خرداد ماه دادم تایید شده اما هیییچ سودی ندادن! حتی همونی که به بقیه دادن رو...!

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706