2733
2734

و منم ندادم 

ی ماه اینا گذشت تاحالا نشده بود ی ماه هیچ پیامی نده 

خودم نگران شدم ی کلمه پیام دادم بهش بلاکم کرد 

اینو بگم ک خیلی بیشتز از اون چیزی ک فکرشو کنید باهم صمیمی و خوب بودیم 

اصلا برام قابل درک نیست 

خیلی ناراحت شدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا...به خدا قیافه گرفتن نیست...منم شوهرم حساسه‌.. صمیمی ترین دوستمم بهش گفتم بهم.پیام نمیده.خودم پیام میدم وزنگ میزنم..اونم خیلی کم....البته الان دیگه ۶ سال گذشته شوهرم کاری نداره خداروشکر.‌.

من هم یه دوستی داشتم خیلی باهم صمیمی بودیم ،من چند ماه زودتر ازدواج کردم از اون ،اون با دوست پسرش ازدواج کرد که اون هم من رو میشناخت بعد ازدواجش دیگه یه بار رفتم خونشون کادوشو بردم دیدم چند وقت زنگ نزد پیامی هم نداد گفتم شاید دیگه دوست ندارهدباهم در تماس باشیم ،۱۰ ساله ازش بیخبرم ،حذفش کردم از زندکی شماهم رفیقت رو حذف کن و بهش فکر نکن 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

من دو سال زودتر از دوستم ازدواج کردم و کاملا عادی باهاش رفاقتمو ادامه دادم

بعد اون ازدواج کرد کلا منو یادش رفت قطع رابطه نکرد و فقط دوست داره از خودش و شوهر و خوبیای شوهرش و جهاز حرف بزنه!!! حاضر نیست ۵ دقیقه وقت بزاره و پیامای منو بخونه همش میگه سرم شلوغه بعدا میخونم و نمیخونه

واقعا از هر چی رفاقته حالم بهم میخوره 

ما  هفت سال بود بشدت صمیمی بودیم و چه کارا که برای این رفاقت نکرده بودم

2706