2752
2734
عنوان

چیکار کنم که ترسم ازبین بره

541 بازدید | 32 پست

سلام

من بانامزدم از قبل دوست بودیم 

خب تودوران دوستی یکم بداخلاقی میکرد 

اما الان خیلی ازش میترسم خیلی یه جورعجیب 

هیچیو بهش نمیگم حتی از درد بمیرم باز میگم حالم خوبه هیچ موقع نمیگم چی میخوام یا نمیخوام درکل هرموقع همو میبینم من سکوت میکنم واینکه خیلی استرسی شدم خیلی زیاد داشتم لباسشو اتو میکردم حواسم پرت شد اتفاقی سوخت وای زدم زیر گریه ازبس هل کردم دست خودمم سوزوندم بعد ک امد دیده گفت چته چی شده گفتم ببخشید لباستو اینجور کردم گفت فدای سرت مهم نیس بعد یه دفعه دستمو دیده داد زده گفت چرا اینجور باخودت میکنی من بدترگریه میکردم بعد عصبی شدبهم گفت خفه شواما بی فایده بود ازبس داد زده خانواده اش باخبر شدن 

بهم میگه چرا بلد نیسی ازخودت دفاع کنی چرا هیچیو بهن نمیگی چیکار کنم خوب بشم ترسم ازبین بره خیلی مهربون با درکه اما ازبس گریه میکنم عصبیش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا میترسی؟ اصلا چرا سکوت میکنی ک اوضاع بدتر بشه؟ فوقش ی لباس بوده سوخته دیگه گریه برا چی؟ خودتو ضعی ...

نمیدونم خودم باره ازم پرسیده چرا ازم میترسی چیکار کردم بهم بگو ک رفتارمو اصلاح کنم اما نمیدومم

شما مشکل را در خودت میبینی و این باید درمان بشه.

متوجه نیستی که طرف داد میزنم و عصبیه و همه رو خبردار کرده و بهت فحش میده و ازت ایراد میگیره که دفاع کردن بلد نیستی ولی شما میگی من مقصرم که با گریه هام عصبیش میکنم 

ترستون چجوری میخواد از بین بره وقتی که ایشون هنوز همون طور عصبی رفتار میکنه؟

نکته دارک این جاست که میگه خیلی مهربونه و با درکه

تنها چیزی که من توی این اتفاقی که استارتر تعریف کرد ندیدم درک کردن بود

نمیدونم خودم باره ازم پرسیده چرا ازم میترسی چیکار کردم بهم بگو ک رفتارمو اصلاح کنم اما نمیدومم

همینجوریش تو ای دوره ادم ب صثرت عادی کشش رفتار نادرست رو نداره اگه طرفت هم بخاد بد قلق باشه و بداخلاق باشه دیگه هیچی واقعا سخته. بنظرم برو پیش مشاوری، چیزی، جایی 

خدایی نکرده قصد ندارم وصله اضافی بچسبونم بهتون ولی به نظرم با این اوصاف ترومای ترک شدن دارید 

بازم با یه روانشناس یا روان پزشک مشورت کنید 

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
شما مشکل را در خودت میبینی و این باید درمان بشه. متوجه نیستی که طرف داد میزنم و عصبیه و همه رو خبرد ...

اخه اولش گفت فدای سرت بعد ک دیده دستم سوخت ناراحت شده یکم صداشو بردبالا اما من شروع به گریه کردم هی گفت ببخشید امت من ناخداگاه بیشتر گریه میکردم اونم اخرش داد زد

شما مشکل را در خودت میبینی و این باید درمان بشه. متوجه نیستی که طرف داد میزنم و عصبیه و همه رو خبرد ...

من که تقصیر رو در دو طرف میبینم 

مثلا من داداشم شخصیتش مشابه این خانم بود 

فوق العاده صبور و آروم و از اینا که میخواست همه رو راضی نگه داره و اگه اشتباه میکرد میترسید 

من گاهی اوقات واقعا از دستش عصبانی می شدم سرش داد میزدم میگفتم از خودت دفاع کن 

الان خیلی بهتر شده 

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
اخه اولش گفت فدای سرت بعد ک دیده دستم سوخت ناراحت شده یکم صداشو بردبالا اما من شروع به گریه کردم هی ...

شما مریضی ، احتمالا پدر یا مادرت هم باهات برخورد درستی نداشتن و ازت ایراد می‌گرفتن و دعوات میکردن....الان اینجوری ترسو شدی و نمیتونی حرف بزنی 

2706