2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توخانواده شوهرم اونچیزاعادیه حتی پارسال وقتی من تازه عروس بودم من وبرادرشوهرم توخونه تنهابودیم یهویی ...

یا خود خدااااا😱😱😱😱😱 تایپم نمیاد دیگه هیچ حرفی ندارم😭😭

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
میخوام مدرک جمع کنم  با چرب زبونی از نامزدم پول بکنم جدا بشم  وگرنه مهریه نمیده بهم

جاریتون چه پیامی داد؟؟

یادم قبلا یبار تایپک زدی شوهرم نصف شب میره اونجا

برا چی پیگری نکردی دیگه

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2731
2740
با این فکرا خودتو آزار نده شوهر منم 6 ماه یکبار میاد طرف من، مزاجش سرده و زود انزالی داره وقتی اونجو ...

خب چرا درمونش نمیکنی؟

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
بدون فیلم یعنی؟

وا بسم اله این چه حرفیه؟ یعنی حتما باید فیلم باشه تا اون کارو بکنن؟

چون قسم میخوره میگه میرم دخترشو میبینم  نوشته بود سلام عزیزم کی میای

ی راه داری ی شب که رفت

به برادر شوهرت زنگ بزن بگو با فلانی قهر کردم نگرانشم ی زنگ بزن ببین کجاست؟

اگه راستش به برادر شوهرت گفت یعنی چیزی نیست.

البته بهش تاکید کن بگو در مورد شما چیزی نگه.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
اینم فکر خوبیه  حتما زنگ میزنم

ولی که مطمئن باشی شوهرت اونجاست.

2706