2733
2734

انقد قشنگ بود رفته بودم کالفرنیا داشتم مگفتم انقد از امریکا بد گفنن  ولی ببین چقد خوبه و تو پوست خودم نبود تو قشنگ ترین خیابوناش کنار دریا قدم میزدم

و دردم این بود که لباس کم اوردم

که مادرم بیدارم کرد:/تفففففففف باید بریم روستا بابام اینااااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا هم میخوای بری کالیفرنیا فقد نوع  ایرانیش😂🗿

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
2731

اونجا که لباس نمیخاد بپوشی ناراحت نشو راحت باش 

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 

خداروشکربیدارشدی🥰😅

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

خوش بحالت

من خواب میدیدم پاهام از بالا بالا قطع شده رفتم استخر رو تویپ بادی بودم استرس داشتم بیفتم تو آب😂😂😂😂

شب قبلم خواب دیدم امام خمینی اومده خونمون زیر پیرن تنشه رو بالشت سوسیسی ما خوابیده دارم چایی میارم براش🥲🥲

خوابای مردم / خوابای من

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40