2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست
ی چیزی به ذهنم رسید یه مقدار خبیثانه اس ...ولی به نفع تو میشه ...اگه میشه درخواست دوستی بدی ...بدآمو ...

منم میخوام😒😒😒

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم فکر خوبیه  حتما زنگ میزنم

دوستان راست میگن تا چیزی نباشه این نامزدت انقد هوچی گری نمیکنه.. مطمئنن ریگی ب کفششه.. از همون عطرو و مانتو هم معلومه باج داده بهت.. تاپیکای قبلتم خودم. آدم جالبی نیس کلا. بهتره زودتر کارتوجدی کنی و جدا شی ازش خودت گناه داری 

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜
2731
اینم فکر خوبیه  حتما زنگ میزنم

منم شوهر سابقم همچین خصوصیاتی داشت نتونستم تحمل کنم بعد چهار سال ازش جدا شدم اونم با جاریم خیلی صمیمی بودن بددهن و دست بزنم داشت، شما اشتباه منو تکرار نکن تا عقدی خوب فکراتو بکن

طهوراجون واقعا ناراحت شدم عزیزم توروخدا بااین مرد البته بهتره بگم نامرد زیریه سقف نرو بیشترازاین له ...

با هرچیزیش هم کنار بیام با بد دهنیش و رفتار زشت و بدش نمیتونم کنار بیام فکر و ذهنم فقط طلاقه

دوستان راست میگن تا چیزی نباشه این نامزدت انقد هوچی گری نمیکنه.. مطمئنن ریگی ب کفششه.. از همون عطرو ...

اره ولی همش قسم میخوره منم سریع باورم میشه ولی ایندفعه کور خونده حتما یه نقشه ای واسش میکشم

تو هم بگو زندگیتو

من همسرم و جاریمو باهم در حال بوسیدن دیدم 

ولی به روی خودم نیاوردم. 

اون موقع نامزد بودیم شبا خونه مادرشوهرم میموندم اما رابطه جنسی نداشتم باهاش 

هرشب میگفت میرم پیش بچه ها زود میام 

ی شب خوابم برد گوشیو دیدم به جاریم پیام  داده بود زود میاد 

رفتم حیاط دیدم تو حمومن صدای آب میاد😥😥😥

روزای بدی رو گذروندم 

کارم گریه بود فقط 

خودا... رو میگم

میدونم منظورتو. ولی بعضی مردا وقتی بزنه به سرشون خود .... کنن  روسنگ توالتم باشه میکنن دیگه نیاز به فیلم واینجور چیزا نیست

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
من همسرم و جاریمو باهم در حال بوسیدن دیدم  ولی به روی خودم نیاوردم.  اون موقع نامزد بودی ...

وای عزیزم چی کشیدی.انشالله اینقدر روزای خوب داشته باشی که اون خاطرات بدو به کل فراموش کنی

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
وای عزیزم چی کشیدی.انشالله اینقدر روزای خوب داشته باشی که اون خاطرات بدو به کل فراموش کنی

ممنونم 

میدونی الان زندگی آرومی دارم 

همسرم سر عقل اومده 

ولی یه چيزايی فراموش نمیشه 

همیشه ته ذهنم باقی مونده که بیشر تر اوقات حالمو بد میکنه ولی بخاطر زحمتهایی که همسرم تا الان کشیده اشتباهاتش نادیده گرفتم 

اما خوب قلبم زخمیه هنوز دردش تازه میشه گاهی