2752
2734
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 123837 بازدید | 885 پست

[QUOTE=159991702]بعضیا وقتا خیلی مهربونه ولی محبتاش پیش بدیاش ووتوهیناش مثل  سنگ در برابر کوه این همه سوال پرسیدن توی تاپیکت جواب ندادی رابطه ج ن س ی خودتون چطوره؟ کلا علاقه بهت نشون میذه از اون لحاظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعضیا وقتا خیلی مهربونه ولی محبتاش پیش بدیاش ووتوهیناش مثل  سنگ در برابر کوه هست

عزیزم اشتباه منو تکرار نکن 

من قبلا هم اینجا گفتم 

دقیقا مشکل شما رو. داشتم 

گذشت کردم از شوهرم ولی آدم سابق نشدم دیگه 

باور کنی یا نکنی مهر و محبت همسرم کلاااا از دلم رفته 

کولی بازی در اورد پاکش کرد منم قهر کردم اومدم خونه گوشیمم خاموش کردم تا روشنش کردم پیامش دادم که این ...

نگران پاک شدنش نباش بری دادگاه برمیگردونن 

پرینت پیاماشونومیگیرن و تماساو مکالماتشونو

لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستیدممنونم💔😭
کولی بازی در اورد پاکش کرد منم قهر کردم اومدم خونه گوشیمم خاموش کردم تا روشنش کردم پیامش دادم که این ...

تا فرصت داری از زندگیت بیرونش کن،دو‌روز دیگه پشیمون میشی که چرا زودتر اینکار رو نکردی.

هم بداخلاقه،هم دست بزن داره .پیرت می‌کنه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
نگران پاک شدنش نباش بری دادگاه برمیگردونن  پرینت پیاماشونومیگیرن و تماساو مکالماتشونو

اتفاقا خطش به اسم باباشه  چند روز پیش هم سر یه قضیه دعوامون شد بهش گفتم فردا میرم دنبال بابات میبرمش پرینت مکالمه هاتو میگیرم اول فحش داد قط کرد ولی یعد زنگ زد معذرت خواهی کرد فرداشن اومد دنبالم بردم خیابون یه مانتو و عطر خرید واسم منم دیگه دنبال قهرو نگرفتم