2733
2734
عنوان

همسایمون عروسی دارن نمیتونم بخوابم اصن😂قرررم میاد با صداهاشون

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 60 پست
همسایه دیوار به دیوار ما  ۲۰ روز جشن گرفتن  هر روز کل فامیل جمع بودن و جشن داشتن .آخرین ...

همینه دیگه زیاد دور هم باشن حتی تو جشن بالاخره پرشون به پر همدیگه میخوره و اختلاف نظر یا شوخی یا انتظار بیجا و به اصطلاح روشون به روهم باز میشه با یه تلنگر دعوا میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه خبره این موقع شب من یدور خوابیدم بعد پاشدم اونم چون دخترم تب داره محیورم بیدار بمونم داروش اثر کن ...

سمت ما حناها تا دیر وقت ادامه داره مخصوصا مردا💃

باشه تو خوبی...
اینجا دختر جدا برا خودش حنغ میگیذه پسر هم جدا  من از مجلس مردا خوشم میاد خیلی جالب تره بزام 💃

شما کجا زندگی می‌کنید 

اینی که میگی دقیقا تو شهر ما بیست سال پیش اینطوری رسم  بود و حنابندان سمت پسر خیلی پرو پیمون بود 

سمت ما حناها تا دیر وقت ادامه داره مخصوصا مردا💃

چ جالب

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
شما کجا زندگی می‌کنید  اینی که میگی دقیقا تو شهر ما بیست سال پیش اینطوری رسم  بود و حنابن ...

ما تبریز هستیم عزیزم 

اینجا حنا پسر خیلی باحال میشه من ذوقم برا نگا کردن مجلس مردا بیشتر از خانماس 

خواننده باحال با رقصا باحال .و یجا هم درست میکنن به اسم می خونه یا میرن اونجا میخورن یا هم تو بطریا کپچیک به هرکسی یدونه میدن که حسابی پول خرج کنن و برقصن

باشه تو خوبی...
شما کجا زندگی می‌کنید  اینی که میگی دقیقا تو شهر ما بیست سال پیش اینطوری رسم  بود و حنابن ...

و اینکه تو تالا نمیگیرن اکثرا حنا پسرو‌ چون تایمش کم میشه .یا میکشن باغ،یا یه زمین خالی بزرگ یا خونه ای ک بزرگ باشه

باشه تو خوبی...