2737
2734

اخلاق همسرتون عوض شده مثلا بعضی میگن سرد شده بی تفاوت شده خیانت کرده منم خیلی استرس میگیرم یعنی واقعا راسته ممکنش هس 😞

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا حتی ذره ای الانم ۶ساله ازدواج کردیم

۲تا بچه داریم

خیلی بهتر هم شدیم خدارو شکر

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
اصلا حتی ذره ای الانم ۶ساله ازدواج کردیم ۲تا بچه داریم خیلی بهتر هم شدیم خدارو شکر

خدارو هزار مرتبه شکر ❤️😍

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
2740

نه اصلا نه تو بارداری نه الان نه تنها سرد نشده توجهش هم بیشتر شده بهم من یه ماهه زایمان کردم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه بابا اصلا اینطور نیست

خیلی ممنون گلم من واقعا خیلی استرس میگیرم 🤦‍♀️

به نظر من هر دونفر عوض میشن تا حدی به هرحال چون مسئولیت یک بچه اضافه میشه اما نباید تو اصل رابطه تاثیر بذاره

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2706