2752
2734
خب تو که دوستش داشتی چرا جدا شدی؟ خب پاش میموندی اگه دوستش داشتی. بنظرم پیام دادنت باعث میشه خودتو ک ...

اولا من ندادم و اون خانم داده دوما مگه شما خبر داری چی بینشون پیش اومده؟کوچیک چی ؟ حسرت ب دلش نمیمونه و اینطوری براش بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بد باهات حرف زده چقدر تو سبک‌بازی درآوردی  وایی کلا چقدر همه‌چیز برات بد شده  احساس ...

واقعا بد حرف زده ؟

خوب این خط قبلا دست یکی از فامیلام بوداون میدونست شاید الانم می خواد مطمعن بشه منم یا نه 

2731

پنج شیش ماهه از اکست جدا شدی از شوهرت هم جدا شدی بعد ب اکست پیام دادی ینی زمانی ک متاهل بودی خیانت کردی یا اکست همین شوهرته؟؟

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻

بگو اومده بودم یه دکتر خوب برای آلزایمرت معرفی کنم ولی خب بگم هم باز یادت نمیمونه که بعدم دیگه چیزی نفرست خودت رو کوچیک کردی فقط 

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..