2752
2734
عنوان

بابا انقد حسود نباش (دوستمو میگم )

179 بازدید | 12 پست

الان یک عکس نشون میدم یه دختر خیلی خوشگله تا دیده ندیده میگه همش عمل و ارایشه در حالی که بینی ش عمله ولی بدون آرایش شو هم نشون دادم که بدون آرایش هم خوشگله بخدا خیلی بد دیده میشه یه سری از خانما همیشه به این معتقدن اکه از من خوشگل تره یعنی آرایش و عمل داره خب تو برو ویشکا آسایش رو عمل کن آرایش کن تبدیل میشه به نیکی کریمی مثلا ؟

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 

ویشکا اسایش مگ چشه از نیکی کریمی کم نمیاره والا :/

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نیکی کریمی خوشگل تر از ویشکا آسایشه؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

همین جدیدا ی فیلم از ویشکا دراومده تو پاریس خیلی زیباست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
باشه ولی نه در حد نیکی کریمی و اینا 

از رو فیلم ورود اقایان ممنوع قضاوت نکن عکسای جدیدشو ببین

1
5
10
15
20
25
30
35
40