2752
2734
عنوان

خانوم هایی ک مامان شدن بیاین بگین بعد زایمان یا قبل زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 42 پست
بستگی ب رفتار توهم داره دیگه ناز زیادی و آخ و اوخ زیادی و شلخته شدن بیش از حد حوصله بخرج ندادن ایناه ...

دقیقا راس میگین ❤️👌

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
به هر حال با بدنیا اومدن بچه و عزیز بودنش معلومه که خیلی جلب توجه میکنه و تا یه مدت کوتاه شاید فاصله ...

عالی تنتون سالم لبتون خندون کنار هم انشلاه روز های خوبی سپری کنین❤️

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما یکم بدتر شدیم چون بچمون بشدت اذیت میکرد بخصوص ۴ ماه اول از بس بچه کریه میکرو و نق میزد ما دوتاهم ...

الهی😍😍❤️

2731

نه خداروشکر نه سرد شد نه خیانت کرد 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
خوشبحالتون من كه حامله نيستم به حسابه سگم نميذاره كاريش ندارم هميشع خوشبخت باشين

عزیزم منم قبلش خیییلی اوضاعمون خراب بود همش دعوا داشتیم چون من بچه میخاستم اون نمیخاست اخرم خدا کمک کرد راضی شد...

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
عزیزم منم قبلش خیییلی اوضاعمون خراب بود همش دعوا داشتیم چون من بچه میخاستم اون نمیخاست اخرم خدا کمک ...

نه خدابه مابچه نميده چون ميبينه باشوهرم اينقداختلاف داريم ديگه بچه چرا بايدبدبخت بشه

نه خدابه مابچه نميده چون ميبينه باشوهرم اينقداختلاف داريم ديگه بچه چرا بايدبدبخت بشه

عزیزم ان شالله همه چی درست میشه غصه نخور منم خیلی غصه خوردم حتی موهام سفید شد...صبر داشته باش

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
عزیزم ان شالله همه چی درست میشه غصه نخور منم خیلی غصه خوردم حتی موهام سفید شد...صبر داشته باش

شوهرم هركاري ميكنه واسم اونقدمنت ميذاره فحش ميده خسته شدم دوس دارم برم ازخونش فقط بخاطره ابروم موندم تواين بدبختي

خب اون ک آره آخ بعضی ها میگن شوهرم جاشو از من جدا کرد خیانت کرد به بچم توجه نمیکنه وغیره...... آدم ت ...

نه خواهر اصلا به این چیزا فکر نکن برعکس با اومدن بچه زندگیت شیرین تر میشه من که از وقتی حامله شدم شوهرم باهام مهربون تر شد . 

نه خواهر اصلا به این چیزا فکر نکن برعکس با اومدن بچه زندگیت شیرین تر میشه من که از وقتی حامله شدم شو ...

خدارو شکر انشاالله ❤️🌹