2733
2734
عنوان

خانوم هایی ک مامان شدن بیاین بگین بعد زایمان یا قبل زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه بعد اومدن بچه مثل قدیم نمیشه

خب اون ک آره آخ بعضی ها میگن شوهرم جاشو از من جدا کرد خیانت کرد به بچم توجه نمیکنه وغیره...... آدم تصمیمش واس بچه دار شدن عوض میشع

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
2731

ما یکم بدتر شدیم چون بچمون بشدت اذیت میکرد بخصوص ۴ ماه اول از بس بچه کریه میکرو و نق میزد ما دوتاهم عصبی میشدیم بهم میپریدیم ولی هردومون میدونستیم دلیلشو چیه باز دو دیقه بعد اشتی میکردیم😂

نه اصلا نه تو بارداری نه الان نه تنها سرد نشده توجهش هم بیشتر شده بهم من یه ماهه زایمان کردم 

خدا رو شکر گلم خدا حفظ تون کنه

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
خب اون ک آره آخ بعضی ها میگن شوهرم جاشو از من جدا کرد خیانت کرد به بچم توجه نمیکنه وغیره...... آدم ت ...

شوهر من نه جاشو عوض کرد ن خیانت و بشدت عاشق دخترمونه الانم ک باردارم داره بال درمیاره🤐🤐من خودم اون اوایل کلا درگیر بچه بودم توجهم کم شده بود از طرف خودم🤕

مامی بهار و بهراد  
ن نشده بود اصلا بعد ۱۱ روز اومد سراغم با ی هدیه و تغییری نکرده بود خداروشکر گلم استرس نگیر

خدارو شکر انشلاه همیشه خوش باشین 😍مرسی جانم

شوهر من نه جاشو عوض کرد ن خیانت و بشدت عاشق دخترمونه الانم ک باردارم داره بال درمیاره🤐🤐من خودم اون ...

آخی الهی 😍😍😍❤️کامپتون همیشه شیرین باشه

به هر حال با بدنیا اومدن بچه و عزیز بودنش معلومه که خیلی جلب توجه میکنه و تا یه مدت کوتاه شاید فاصله بیفته. نه اینکه بهم سرد بشید فقط مادر یکسره مشغول کارای بچست و اشپزی و کارای خونه وقت واسه همسرداری نیست.

مرد هم که فقط دلش پیش بچست.که طبیعیه.

من گوشزد میکردم بهش که خیلی به بچه توجه میکنی بعد گفت منم همین فکرو میکنم.

دیگه تغییر رویه دادیم.کارارو تقسیم کردیم تا منم بتونم بخودم برسم و بیشتر کنار هم باشیم.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
خب اون ک آره آخ بعضی ها میگن شوهرم جاشو از من جدا کرد خیانت کرد به بچم توجه نمیکنه وغیره...... آدم ت ...

بستگی ب رفتار توهم داره دیگه ناز زیادی و آخ و اوخ زیادی و شلخته شدن بیش از حد حوصله بخرج ندادن ایناهمه تاثیر بد داره شوهره یه هفته نهایتا بتونه تحمل کنه هفته بعدشو دیگه تو باید رفتارتو درست کنی اگه همین روالو ادامه بدی معلومه سرد میشه

♧◇°•𝕵𝖚𝖘𝖙,𝖘𝖒𝖎𝖑𝖊•°♤♡
بارداری چن سالته عزیزم

نه هنو گلم 18 سالمه خیلی چیزا تو نی نی سایت دیدم میترسم