2733
2734
هستی جون من ۳۲ هفته و ۳ روز دارم. 

به سلامتی عزیزم .نگران نباش درست میشه .دارویی اگه میدن درست استفاده کن .خدا از همه بزرگتر فقط توکل بخدا کن .نگران نباش .بعداز زایمانت انشاالله خوب میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آتناجان برابچه های ریفلاکسی شیرخشک آپتامیل ای آر بخرم؟

والا من دکترم گفت آپتامیل ۱ بده

Ar چون غلیضه میگن خوبه ولی بادکتر مشورت کن

من دیروز بردمشون پیش یه دکتر دیگه

از این خیلی راضیم متوجه شدم پسرم هم کولیک داره هم رفلاکس پنهان هم آلرژی شدید 

دخترمم رفلاکس آشکار داره چون بالا میاره

یه سری دارو داد گفت به صورت نیمه خوابیده بهشون شیر بده حتما آروغشونو بگیر بعد شیر خوردن یه ربع عمودی بغل کن

بعدشم جای خوابشونو ارتفاع بده وقتی خوابم هستن مراقبشون باشو چکشون کن

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
والا من دکترم گفت آپتامیل ۱ بده Ar چون غلیضه میگن خوبه ولی بادکتر مشورت کن من دیروز بردمشون پیش یه ...

من براش نان ای آر گرفتم نوشته برا رفلاکس و ایتفراغ بعد از کجابایدبفهمیم ک این مدل ب بچه میسازه یا نه اخه بچه من چون مدام استفراغ میکنه ازکجابایدبفهمم باهاش سازگاری داره یا نه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من براش نان ای آر گرفتم نوشته برا رفلاکس و ایتفراغ بعد از کجابایدبفهمیم ک این مدل ب بچه میسازه یا نه ...

من شنیدم از مدفوع باید بفهمی اگه یبوست بگیره یعنی نمیسازه بهش

بعد ی سوال دیگه این ای آر ها هم وزن گیریش مثه همون شیرخشک معمولی ها خرب هس یا ضعیفتره وزن گیریش کمتر ...

دقیق نمیدونم ولی چندجا دیدم گذاشته بودن که با ar بچمون وزن نگرفته

سلام مامانا .

میگم من چند روزه عادت کردم مدام یخ می خورم خیلی حال میده انگاری .می ترسم بد نباشه؟؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده

بچه ها راهی برای درمان یبوست بلدین خیلی ببخشید دو روزه دفع نداشتم داغونم از درد پشتم همورویید زده

خاکشیر و تخم شربتی با اب ولرم

عرق نعناع 

کنار

اب هندوانه

اب ولرم زیاد

گوجه خام

روغن زیتون سبزی سالاد

شربت لاکسی ژل

ژله

پر زردآلو

همه اینارو تو این دو روز امتحان دارم هیچ به هیچ دارم میترکم همش ورودی دارم خروجی ندارم😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانا . میگم من چند روزه عادت کردم مدام یخ می خورم خیلی حال میده انگاری .می ترسم بد نباشه؟؟

من یه روز سوزش معدم داشتم خوردم که دلم خنک بشه بچه خودشو سفت میکرد زدم تو نت نوشته بود خوب نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها راهی برای درمان یبوست بلدین خیلی ببخشید دو روزه دفع نداشتم داغونم از درد پشتم همورویید زده خ ...

روغن زیتونو به معقدت بزن یکم بفرست داخل 

نافتم جهت عقربه های ساعت ماساژ بده با روغن زیتون

چون فعالیت نداریه

یکمم بتونی تو خونه راه بری خوبه

من یه روز سوزش معدم داشتم خوردم که دلم خنک بشه بچه خودشو سفت میکرد زدم تو نت نوشته بود خوب نیس

یگانه جون در چه حالی ذوق یا استرس؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده

چند هفته و چند روزگی دکتر برات تاریخ زده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روغن زیتونو به معقدت بزن یکم بفرست داخل  نافتم جهت عقربه های ساعت ماساژ بده با روغن زیتون چون ...

امتحان کردم اینکار عزیزم اصلا فایده نداش 

اره فک‌کنم برا اینه که همش خوابیدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40