2737
2739
عنوان

حاضر جوابا جواب اینو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3160 بازدید | 100 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی چی شد خانوادت رضایت دادن بیاد خاستاری

هنوز هیچی ماه صفر تموم شه قرار مادرم باهاش صحبت کنه 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
مرسی عزیزدلم 

من و شوهرم 7سال عاشق و معشوق بودیم براش میمیرم اولین عکسشم تو آتلیه روز عقد ازش گرفتم همونو گذاشتم پروفایل ، شما خیلی هولی عزیزم هنوز رسمی نشده اشتباه کردی  به هیچ وجهم با زن داداشش کل کل نکن یه وقت زیرابتو میزنه ها

2728
من و شوهرم 7سال عاشق و معشوق بودیم براش میمیرم اولین عکسشم تو آتلیه روز عقد ازش گرفتم همونو گذاشتم پ ...

اره اشتباه کردم واقعا خیلی پشیمونم 

پیامش رو نگاه کردم جواب ندادم 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

وای چه جاری بشه برات معلومه از اوناست که دنبال شر میگرده 

خوبه سه تا جاری دارم هنوز یه بار به هم بی احترامی نکردیم حتی با شوخی .

کاش میشد مثل باران میشدیم ؛ مهربان و تازه و بی ادعا !
وای چه جاری بشه برات معلومه از اوناست که دنبال شر میگرده  خوبه سه تا جاری دارم هنوز یه بار به ...

خیلی پروعه این زنه خیلیی

2740
اره خیلی زیاد  اصلا نادیده بگیرش  جواب نده اصلا که فک کنه خیلی حرفاش روت تاثیر داره  ...

خواهرشم تو اینستا فالوم میکنه همش پیام میده سلام خوبی چ خبر

خیلی محترمانه جواب بده 

و خیلی سنگین رنگین رفتار کن 

اگه جاریت از الان بفهمه که حرفاش روت تاثیر داره 

اینده خیلی اذیتت میکنه 

خونسرد باش 

کاش میشد مثل باران میشدیم ؛ مهربان و تازه و بی ادعا !

الان اخرش چیکار کردی؟جوابشو دادی یا نه؟اگه میام نوشتیو الان پشیمونی برو پاکش کن تا ندیده

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
پاک کردم پیامو اره شاید داره امتحانم میکنه 

عععع پاک کردی ضایع تره

براش اون بالا نوتیفکشن میاد بعد پیامتو میخونه میاد میبینه‌ پاک کردی

بجاش الان ی پیام دیگ بنویس

بنویس واسش

ببخشید؟

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
2706