2733
2734

چجوری یکی ک تو محیط کارمه و فقط از دور همو میبینیم یا کنار هم رد میشیم رو جذب خودم کنم ؟؟؟خیلی پسر خوبیه همه همکارا میگن...ولی متاسفانه جایی گفته بوده دنبال زن پولداره😑من تازه اومدم تو این محیط...اصلا و ابدا هم دلم نمیخاد و اینکارم نمیکنم ک خودم بخام بش ابراز علاقه کنم ...خوشگل هستم .سنگین هم هستم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ادای پول دار هارو در بیار

میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنین پاک بشه از بس دلم گرفته بود این تاپیکو زدم پشیمونم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

دنبال زن پولداره 

(چقدر پسر ها پرتوقع شدنن)

اگه هم بتونی جذبش کنی شاید برای ازدواج نخوادت

میشه برام صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم   نه اسمم رها نه موشم☹️   (رها )موشی = رهایی + فراموشی     پناه بر تو کہ بےصدا مرا میشنوی!🌱'️  
ادای پول دار هارو در بیار میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنین پاک بشه از بس دلم گرفته بود این تاپیکو زدم ...

چجوری ادا در بیاره☹️😱😂؟ نمیشه که گلم 

میشه برام صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم   نه اسمم رها نه موشم☹️   (رها )موشی = رهایی + فراموشی     پناه بر تو کہ بےصدا مرا میشنوی!🌱'️  
خب اونا سنشون ازش بیشتر بوده ...یا متاهل بودن

محیط کار ک فقط دختر نداره اینهمه دختر ریخته تو شهر وفامیل و محله 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
چجوری ادا در بیاره☹️😱😂؟ نمیشه که گلم 

دیگه باید یه جوری طرفو گول بزنه بیاد سمتش بعد  ک طرف ابتاد تو دام بگه من پولدار نیسم  

میشه تاپیک آخرمو گزارش بزنین پاک بشه از بس دلم گرفته بود این تاپیکو زدم پشیمونم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه