2703
2553
عنوان

حاضر جوابا جواب اینو چی بدم

3157 بازدید | 100 پست

من یه پسریو دوس دارم خاستگاریمم اومدن 

خیلی دوسش دارم امشب عکسش رو استوری کردم روش نوشتم (نداشته هایم ارزانی یک تو که دارم) 

زن داداشش واسم نوشته خوبه واقعیت زندگیت رو میدونی با استکیر خنده. چی بهش بگم؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

گاهی وقت ها جواب ندادن بهترین کاره

یا یه ایموجی😊 کفایت میکنه

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 

بگو آره خداکنه همه واقعیت زندگی خودشون بدونن عالم و آدم واقعیت زندگی تورو میدونن سعی کن خودتم بدونی به بهتر شدن زندگیت کمک میکنه بعدم بلاکش کن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

اوهو ازالان جاری بازی؟

خیلی سرسنگین ی گل بفرس 

اینجوری بیشتر میسوزه باید اتش نشانی خبرکنی

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
2706