2752
2734
عنوان

حاضر جوابا جواب اینو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3160 بازدید | 100 پست

بگو آی آی زن داداش جونم توهم از واقعیت زندگیت خودت فراری هسی حالا با استوری من انقد خوشحالی ببین خودت تو واقعیت خودت بسوزی چی میشه .البته ب نظرم سکوت خیلی خوبه من خودم اینطوریم یا سریع حواب طرفو رک میگم یا نمیگم میزارم هروق حرفش شد حتی ده سال هم بگذره می کوبونم تو صورتش.

bir ällähim
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکسال با پسره دوست بودم وقتی اومدن خاستگاری زن داداشش بهم درخواست فالو داد

بهش بگو عزیزم نداشته های زندگی من ارزوخای خیلیاس که سعی میکنن با تیکه پرونی عقده های درونیشون و مخفی کنن با یه استیکر😂😊.

بعدشم گلم هرچقدام هم و دوس داشته باشید و هم بشناسین قبل عقد این کار و نمیکردی اینجوری فک میکنن هولی پس فردا تو سرت میزنن

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
بنظر من جوابشو نده، چون هنوز عقد نکردی، فکر کن یه جور امتحانه، شاید پیامت رو به خانواده ی شوهر نشون ...

پاک کردم پیامو

اره شاید داره امتحانم میکنه 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

اخه چرا مشاوره غلط میدین چرا جوگیرین شما بلاک کن چیه فردا پس فردا شما باید با این ادم چش تو چش شی سر یه سفره بشینی به نفعته که آروم برخورد کنی با همچین قضایایی جواب میدی یه جواب کنایه ای غیرمستقیم بده همین

کاربر آقا هستم
اخه چرا مشاوره غلط میدین چرا جوگیرین شما بلاک کن چیه فردا پس فردا شما باید با این ادم چش تو چش شی سر ...

مثلا چی بهش بگم؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
یکسال با پسره دوست بودم وقتی اومدن خاستگاری زن داداشش بهم درخواست فالو داد

باشه عزیزم دوست بوده باشید ،همیشه به متنی که میخوای بزاری توجه کن هیچوقت خودت کم در نظر نگیر ،دیگه از این به بعد چیزی نزار حداقل تا بعد عقد ،همه میدونن شما هم دوس دارید که باهم ازدواج میکنید عزیزم بزار همه چی اکی شه بعد بزار ،اگه پیامت تو اینستا ندید حذفش کن 

باشه عزیزم دوست بوده باشید ،همیشه به متنی که میخوای بزاری توجه کن هیچوقت خودت کم در نظر نگیر ،دیگه ا ...

ندیده بودش پاکش کردم. اره دیگه هیچی نمیزارم تا قبل عقد 

کار خوبی کردی، هیچوقت عجولانه تصمیم نگیر، زندگی پر از ارامش در کنار عشقت برات آرزو میکنم.❤

مرسی عزیزدلم