2737
2734
عنوان

کیا باردارن و حالشون بده بیاین باهم گریه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2052 بازدید | 161 پست
خیرسرم شاغلم مدرسه رو چیکارکنم؟ البته غیرحضوریه ولی بازم کلی انرژی ازم می گیره    

خب از تو بیمارستان با گوشی میتونی غیر حضوری رو مدیریت کنی

ببین الان آب بدنت خیلی کم شده تو ب سرم و تقویتی نیاز داری‌ حتما برو

منم سر بارداری اولم همین جوری بودم ۱ هفته بیمارستان بستری شدم. خیلی بهتر شدم 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپیک قبلیم گفتم حالم بده و فلانم.  همه میگفتن لوسی و دروغ میگی‌ کاش بیان این تاپیک رو ببینن ...

آخه تو شوهرت بالاسرته ما بدبختا بیشترمون تنهایی درد میکشیم

شاید اگه شوهرم بود انقدر سختم نبود یکی نییت یه قرص بده دستم یکی نیست یه لیوان اب بده دستم باید با این سردرد میگرنی استفراغ خودم پاشم برم داروخونه قرص بگیرم تازه جفتمم. سرراهیه استراحتم ولی همه کارامو خودم میکنم نمیگم شوهرم بده ولی خب بیچاره مرخصی نمیدن بهش سرکاره مامانمم بچه کوچیک داره خودم باید از پس خودم بربیام

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
دقیقا منم نمیدونستم حاملگی سخته باخودم میگفتم حامله میشم زود روزها میگذره میره الان هر روزش واسم صد ...

من يه هفته م كه پر ميشه ميرم هفته بعدي خوشحالم چه جور.واقعا واسه منم دير ميگذره.

2731
2740
منم باورکن بارداری اولم اصلااینجوری نبودم پاهاتم ورم داره؟

من بارداری اولمم اینجوری بودم ولی همه نازمو میکشیدن کمکم میکردن ولی الان هیچکی به زور شوهرم جارو برقی میکشه/آره یه دستو پام ورم کرده ولی خیلی کم/شما تاالان چندکیلو اضافه کردی

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
آخه تو شوهرت بالاسرته ما بدبختا بیشترمون تنهایی درد میکشیم شاید اگه شوهرم بود انقدر سختم نبود یکی ن ...

وای چقد سخت

من اگه شوهرم نباشه رسما میمیرم

ب زور تونست مرخصی بگیره 

ولی یک ماهه دیگه میره منم تنها میشم با یه بچه کوچیک

از الان برای اون موقع گریه میکنم 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
منم.فقط خدا كمك بايد بكنه.تنها باشي ادم مثل منو تو سخت تر.من باز فعلا خريدارو ميرم.مجبورم.دكتر تنها ...

اره تنهایی دردمو بیشتر میکنه باید برم داروخونه دوره سختمه واقعا حالم بده

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2706