2737
2739
عنوان

کالابرگ مادران شیرده گرفته کسی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 30 پست
من شنیدم بچه هایی که خیلی کمبود وزن دارن و بهداشت اسمشون رد می کنن

نه اون ی چیز دیگست ک ب بچه های کم وزن تعلق گرفته

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این کالا برگ برای دهک یک تا ۵ در شرایطی که بچه سو تغذیه داشته باشه و توسط بهداشت تایید شه.  کس ...

اون ی یارانه جداست ک به بچه های کم وزن تعلق گرفته 

این ی کالابرگ جداست برای مادران شیرده 

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
به دهک یک تا سه میدن.اونایی که نفری ۴۰۰ هزار تومن یارانه میگیرن

ب ما تعلق گرفته

2742
فروشگاهایی که کالابرگ میدن

من دوبار رفتم افق کوروش هر دوبار گفتن سیستم کالابرگ قطعه فعلا

به دهک یک تا سه میدن.اونایی که نفری ۴۰۰ هزار تومن یارانه میگیرن

نه یک تا پنج

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
این کالا برگ برای دهک یک تا ۵ در شرایطی که بچه سو تغذیه داشته باشه و توسط بهداشت تایید شه.  کس ...

نه ربط نداره بچه منم چهار ماهشه 600 ریختن 

خدایا رگ گردن و بیخیال بغلم کن دارم میفتم💘

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706