2752
2734
عنوان

اگر همسرتون دوس دختر داشته باشه قایمکی حرف بزنه و

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 67 پست
توهم چنین تجربه ای داری قشنگم؟بخدا نر بد حتی لایق  یه خم هم نیست که به ابروت بیاد اوناهیچ ارزشی ...

منم منتظر تقاص شوهرمم تازه شوهرم رفته بده منو به دختره هم گفته منم مهریت گذاشتم اجرا و واگذارش کردم به خدا

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم منتظر تقاص شوهرمم تازه شوهرم رفته بده منو به دختره هم گفته منم مهریت گذاشتم اجرا و واگذارش کردم ...

خوب کردی عزیزم ازحقت نگذرحسابی دهنشوسرویس کن به غلط کردن بندازش بذارمثل صگ کارکنه مهریه توروبده ازیه قرونشم نگذر این حقته بایدازش بگیری 

نه . البته من بچه ندارم و نميتونم شرايط يه مادرو درك كنم . زندگي با يه آدم خسيسه خائن يعني جهنم . اگر بچه به قدر كافي بزرگ شده بگو بچه ت هم مال خودت . هر روز هم يواشكي بچه رو ببر پيش خودت . بچه ميگه ميرم گيم نت مياد پيش تو . ميگه ميرم بازي مياد پيش تو . هر موقع هم بخواد مياد پيشت . ولي اگر خيلي بچه س واقعا نميدونم بايد چي كار كني . 

2731
خوب کردی عزیزم ازحقت نگذرحسابی دهنشوسرویس کن به غلط کردن بندازش بذارمثل صگ کارکنه مهریه توروبده ازیه ...

آره حاضرم ازدواج نکنم دوباره ولی مهریم رو تا آخر بگیرم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
دقیقاانشالله خداجوابشونوبده زن پاک وسالمشونه ترجیح میدن به یه هرزه ایدزی 😔

دوسه بار با زن شوهردار بود شوهراشون فهمیدن انقد برااون زنا خرج میکرد اون زنا دیگه ازشوهرخودشون متنفر بودن.بعدش یه دختر مجرد پیدا کرده  الان چندین ساله باهمن و دیگه دختر نیس رابطه داشتن . ۳ماه فقط چون صیغه شدیم باهاش رابطه نداشت ولی قایمکی چت و زنگ میزد.و بخاطر اون هرروز تو خونه دعواراه مینداخت دنبال بهونه بود میره از صب تا شب بیرون میمونه چت زنگ.آخرش گذاشت رفت دیروز

خدالعنتش بکنه اجی جداشوخدایی این چه ارزشی داره پیشش موندی اینطوری ذره ذره اب میشی بخدابرویه کار حتی ...

مغز خودم و خانوادم مادرم تیلید شده ازدستشبرام دعا کن 🙏

اگر خانواده پشتت هستند جای برای رفتن داری ، میتونی مهریت رو یه مقدارش رو بگیری ، اگر با این شرایط نم ...

۳۴.امیدم ب خداس. خیلی پول دستش میومد اما بهم کمکی نکرد فقط خرج خوشی خودش میکنه. فقط تونستم یه خونه اجاره کنم با بچهام باشم. خانوادمم ضعیفه فقط میتونم از نفقه بچها اونم خیلی ناچیزه

اگه شغل نداری درامد نداری بخاطر بچه هات بمون کاش میشد صیغه ش نبودی تو هم برای خودت زندگی میکردی بفه ...

بله دختره هم لنگه شوهرم هردو مثل همن دنبال پوله اونم وضعیت پدرش داغونه

خب اگه نفقه میده و خونه گرفته دیگع چرا صیغه ش شدی برو تو هم با کس دیگه

خونه رو از مقداری مهریه یکمم از خودش گذاشت ک ب اسم خودش گرفته ب من گفت برو بیرون فعلا منم نرفتم هر چقد میگم ب اسم من بکن نمیکنه. منو تهدید میکنه اگر برم بیرون یا اگر چیزی بفهمه نفقه هارو هم‌نمیده منظورش اینه ک بشینم گوشه خونه بمیرم با کسی هم نباشم