2733
2734
عنوان

کالابرگ مادران شیرده گرفته کسی؟

372 بازدید | 30 پست

کسی کالابرگ مادران شیرده رو رفته باهاش خرید کنه؟ اگه اره بگید کدوم فروشگاه رفتید

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..

چی هست؟توضبح میدی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چی هست؟توضبح میدی

ب مادران دارای فرزند زیر دوسال ماهیانه ۶۰۰ میدن ولی ب عنوان کالابرگ فقط میتونی خرید کنی

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب مادران دارای فرزند زیر دوسال ماهیانه ۶۰۰ میدن ولی ب عنوان کالابرگ فقط میتونی خرید کنی

الان تو این فاصله رفتم خوندم، نوشته بود ۸۰۰،ولی ننوشته بود ماهانه. ضمن اینکه فعلا تو چند تا استان مثل ایلام و خراسان و ... اجرا شده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
نه ۵۹۰ تومن ماگرفتیم

بچه من ۱۵ ماهشه

اگه خبری شد به منم بگید😄

خب عزیزم میتونید کد رو بزنید ببیند برا بچتون واریزکردن یا نه

ببخشید میشه بگید چه کدی؟و حتما باید با شماره همسرم‌باشه؟

به دهک یک تا سه میدن.اونایی که نفری ۴۰۰ هزار تومن یارانه میگیرن

وقتی کفتارها خوشحالی می کنند یقین بدان شیری بر زمین افتاده. ی ضرب المثل ترکی میگه:اگه نفرین زنهای روسپی،بِگیر بود تا الان ک....ر همه ی مردا شکسته بود.
الان تو این فاصله رفتم خوندم، نوشته بود ۸۰۰،ولی ننوشته بود ماهانه. ضمن اینکه فعلا تو چند تا استان مث ...

من اصفهانم برام ریختن

۶۰۰ هم میریزن ماهیانه 

اخبار گفت

هرماه میدن یا فقط این ماه؟

هرماه

ولی هرماه باید حتما ببری بهداشت قد و وزنش تو سیستم ثبت بشه

استعلام بگیر با گوشی شوهرت ببین بهتون تعلق گرفته یا نه

کد ستاره ۵۰۰ ستاره ۱۴۶۳ مربع