2737
2739
الن که مامانت میپزه بابات هم که خرجتو میده.. بچه مگه چیکار میکنه که اینجوری میگی! باهاش زیاد حرف بزن ...

همینکارو میکنم الانم خوابیده.. مرسی که باهام بودین لطفا درخواست دوستی مو قبول کن .

عزیزم شما که میگی باباش بچه رو نمیخواست سر بالا اوردن بچه ومریضی با شما بد رفتار میکردچرا میخوای طفل معصومو بدی بهش؟ کم کمش هیچ بلایی سرش نیاره بهش کم توجهی میکنه روحیه ی بچتونابود میکنه تورو خدا نکن اینکارو هیچ کس مادر نمیشه.بجای التماس کردنو خودتو کوچیک کردن بایه وکیل خوب مشورت کن حق وحقوقتو کامل بگیر همینطور مال بچتوحداقل باهاش میتونی به درمان بچت برسی تایه کارپیداکنی.بچه مثل یکی از اعضای بدنه ادم میمونه شما حاضری چشمتو یاقلبتو بدی به اون ادمی که اینقدر ازش بدت میاد؟

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرین که نمیتونم نکنم ولی فدای تو بشم انقدر خانومی تو دعا کن برام .

ببرش گفتاردرمانی پسرخواهرم تا۵سالگی حرف نزدنگواینجوربچه هاحروف الفبارویادنگرفتن الان خدانگهش داره پسرنیس که فرشتس اگه کرجی بگوشماره گفتاردرمانی روبدم درضمن دعاوالتماس به درگاه خداهم یک طرف قضیه بودالان شاگرداول و۱۲ترم زبان خونده وکارچرم انجام میده ۱۱سالشه