2733
2734
عنوان

میخوام ارایش کردنو شروع کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 32 پست

ضد آفتاب، بی بی کرم یا سی سی کرم، ریمل و خط چشم، رژگونه، رژلب. در نهایت اگه خواستی فیکساتور

ارایش روزانه نهایت همینا بسه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسی غیرت دو نوعه متعادل و غیرت افراطی  متعادل یعنی مراقبت عالیه افراطی یعنی راه کردن ناموس ...

عزیزم همونطور که تو اون تاپیکم گفتم غیرت بار منفی ای داره

مثل اینکه شما بگی حسادت چیز بدی نیست حسادت افراطی و متعادل داریم

درکل بیا این بحث و تموم کنیم لطفا بخدا اعصابم نمیکشه

اگه هم مایل هستید درخواست دوستی بدید اونجا بحث کنیم ولی اینجا دیگه نه

حوصله ندارم دوباره بیان مثل بچه های دبستانی نی نی یار و صدا کنن 

I support women's wrong/I'm a mf starboy
عزیزم همونطور که تو اون تاپیکم گفتم غیرت بار منفی ای داره مثل اینکه شما بگی حسادت چیز بدی نیست حساد ...

ببین فقط اینو بگم که احادیث تاکید داشتند مرد و زن باید برای هم غیرت داشتنه باشند کلا مرد نسبت به محارمش

و غیرت به معنی دفع محترمانه ی مزاحم در برابر ناموس هست 

منظور شما قلدری هست نه غیرت 

ببین فقط اینو بگم که احادیث تاکید داشتند مرد و زن باید برای هم غیرت داشتنه باشند کلا مرد نسبت به محا ...

عزیزم بنده مسلمون نیستم اعتقادی به احادیث ندارم 

جدا از این کلمه غیرت یعنی حسادت و تعصب

درسته تو گذشته به معنی محافظت بوده ولی دچار تحول معنایی شده و درحال حاضر بارش منفیه

کلمات قشنگ تری هستن که میتونیم جایگزینش کنیم 

عزیزم بنده مسلمون نیستم اعتقادی به احادیث ندارم  جدا از این کلمه غیرت یعنی حسادت و تعصب درسته ...

کلا قبول دارم چی میگی 

فقط بحثم روی لغت و معنی دقیق غیرت بود 

منم حالم از غیرت افراطی بهم میخوره

با مفهوم حرفات موافقم غیرت از نوع افراطی خیلی وحشتناکه 

دقیقا و متاسفانه خانمای اینجا خیلیم استقبال میکنن

یه جا گفته بودن دوست دارم شوهرم غیرتی باشه نذاره کسی متوجه بشه پریودم🙄

کنم مثل تو خسته ام عشقم میدونی ما رشوه ای نبودیم آخه یه فکته بالاخره آخرش که چی بعضی  از هرزه ها رو با رشوه دروغ دغل پاس می کنن حق آدم می خورن. تحقیر، توهین تمسخر، تازه طلبکارن قلدرهای ارزه حرف نمیکنی لطف میکنی پخمه بی عقل ، بد ذات، آرایش کردن عزیزم تو سایت های مختلف هست البته ویدیوشم هست تصویری سریع متنی ارزون، به نظرم وقتی میکاپ جز برنامه ات شه  باید شطرنج خودت خودت بچینی ، راستی من فروشگاه ۷ کار میکنم از محصولات  ما خرید کنید قزوین اکثر مواد غذایی مورد پسند شما رو داریم تمام تلاشتون می کنیم بهتون حوش بگذره

کرم پودر نزن .

ضد آفتاب بی‌رنگ بزن با BB کرم یا CC کرم فارماسی .

ریمل اسنس .

مداد چشم یا خط چشم فلورمار 

رژلب گلدن رز 

ضد آفتاب درماتیپیک(هم رنگی داره هم بدون رنگ)

روتین پوستی هم داشته باش