2733
2734

ی کیف پیدا کردیم توش پنج تا کارت پمپ بنزین داره گواهینامه  داره و ی کارت عابر بانک داره به همراه پول کارت های ماشینش

به بانک زنگ زدیم شمارع ی طرفو بگیریم ندادن 

الان چیکار کنیم بتونیم پس بدیم؟؟؟؟ لطفا نگین بندازین پست ک فکر نکنم حالا حالا بهش برسه چیکار کنم؟ 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

حضوری بری بانک شمارشو میدن دقیقا همین هفته مدارک خواهرم گم شده بود ی اقایی پیداکرده بود رفته بانک همونجاوایستاده بانک زنگ زده ب خواهرم خواهرم رفت تحویل گرفت

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

اگه کارت ماشین داخلش هست به پلیس راهنمای رانندگی زنگ بزنید اونا از رو پلاک شماره طرف رو دارن به پلیس بگوکه مدارک گم کرده شمارتون هم به پلیس بدین که با شما هماهنگ بشن

جایی دورتر از خودم ایستاده ام،به تماشای کسی که جای من زندگی میکند.                                                                   چه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی  

عکسشو میزاری لطفا ؟؟

قهوه ای نیست احیانا؟

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
عکسشو میزاری لطفا ؟؟ قهوه ای نیست احیانا؟

اره قهوه ایه یکم بیشتر مشخصات میدین؟؟ چقدر پول توش بوده؟ 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤