2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چن سالشه بچت ؟ دختره یا پسر ؟

پسر چهار سال اینم بگم که بهم وابسته هست و اینکه فقط من حرفشومیفهمم و حرف نمیزنه و اینکه دلم نمیاد اگر بچه طبیعی تری بود بهتر کنار میومدم

2740

بستگی داره چند سالشه .شما قصد ازدواج داری یا نه شرایط خودتو در نظر بگیر 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
پسر چهار سال اینم بگم که بهم وابسته هست و اینکه فقط من حرفشومیفهمم و حرف نمیزنه و اینکه دلم نمیاد اگ ...

الهییی عزیزم خیلی کوچولوعه توافقی نمیتونی پیش خودت نگهش داری اخه با این میزان وابستگی خیلی ضربه میبینه

پسر چهار سال اینم بگم که بهم وابسته هست و اینکه فقط من حرفشومیفهمم و حرف نمیزنه و اینکه دلم نمیاد اگ ...

وای نه چجوری میتونی ، نکن اینکارو تحت هر شرایطی پیش خودت نگهش دار

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

عزیزم این بچه به اندازه کافی آسیب دیده، جدا شدن از شما براش خیلی سخت خواهد بود

همه تلاشتون رو بکنید برای نگه داشتنش

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچم احتیاج به درمان داره منم برام ممکن نیست و اگر نتونم خوب از پسش بربیام ممکنه بعدا خودم مقصر شناخته بشم و اینکه پدرش نفقه نمیده و الان که کمتر متوجه میشه بهتر جدا میشه ازم تا بعد اگر نزاره ببینمش که خیلی برام سخت میشه ولی واقعیت میگه که من نمیتونم ازش حمایت کنم و از ته دلم خون میباره و دلم میخواد بمیرم 

2706