2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگو بچه مریضش.. بچه توام هست..

نفرین نکن.. نفرین دو سر داره اول خودتو میگیره

نفرین میکنی بدتر چیزای منفی رو جذب میکنی..

بدیها به سمتت سرازیر میشن..

از خدا صبر بخواه.. نماز بخون روزه بگیر به نیت حل شدن مشکلاتت..نذر کن.. از خدا بخواه کمکت کنه و یه ادم شیرپاک خورده سر راهت بزاره که هم تو رو قبول کنه هم بچه رو.. کنارش روزهای خوبی که تو رویاهات داشتی رو تجربه کنی..

همسایه ماهم با یه بچه جدا شد خیلی بد لباس میپوشید.. تغییر کرد چادری شد مومن شد چند سال بعد یه پسر مجرد اومد خواستگاریش.. انقدر هم مظلوم بود.. دختره به پسره پول داد یه پراید خرید رفت تو تاکسیرانی.. یه زندگی ساده دارن ولی با ارامش.. یه دختر هم از این زاییده و پسر شوهر سابقش میگه انقدر خوشحالم بابا دار شدم...

سر خیانت جدا شده بود.. این شوهرش انقدر مومنه عمرا بهش بدی نکنه.. نمیگم همه چی تمومه.. اینم زیادی خونسرد و بی پول بود.. ولی دختره کمک کرد کار پیدا کرد و در کنار هم خوشبختن..

توام از خدا روزای خوب بخواه و شوهر سابقتو نفرین نکن.. براش ارزوهای خوب بکن تا خدا هم برای تو خوب بخواد و یه فرجی برات بشه..

نگو بچه مریضش.. بچه توام هست.. نفرین نکن.. نفرین دو سر داره اول خودتو میگیره نفرین میکنی بدتر چیزا ...

نفرین که نمیتونم نکنم ولی فدای تو بشم انقدر خانومی تو دعا کن برام .

خدا بزرگه عزیزم یه جایی تاوان بدیاشو میده

یعنی وقتی راست راست میچرخه پشتم دروغ میبافه . و حق منو بچه مو نمیده و با پدرماردرش همدست شده آبروی پدر مادر منو بردند همهجا و من رو بازم باور کنم خدایی هست؟

نفرین که نمیتونم نکنم ولی فدای تو بشم انقدر خانومی تو دعا کن برام .

منم پاک نیستم.. منم شوهرم الکلی.. همیشه مست..رفیق باز.. قمارباز..دروغگو..بددل.. نمیزاره از در بیرون برم..بهم خیانت میکنه ولی هاشا میکنه.. من دو تا بچه دارم و خانوادم نمیزارن جدا شم..

همه مشکلات دارن..

تو که از دست شوهرت راحت شدی.. الان قوی باش.. اگر بلدی چیزی برو تو کار ارایشگری.. هم شاد.. هم درامدش خوبه..کافیه بری کنار یه ارایشگر یه کاری رو شروع کنی.. ناخن ، رنگ، میکاپ،یا تتو ابرو یا ازین تتو با حنا هندی ها که رو بدن و دست و پا میکشن..هرچی..

اگر بلد نیستی یاد بگیر..

این شغل هم تو روحیه ات تاثیر مثبت میزاره هم سر و زبون پیدا میکنی.. هم بچه ات میتونه بیاد اونجا کنارت بازی کنه تا کرونا تموم شد بزارش مهدکودک.. گفتار درمانی هم خیلی موثره.. بیکار نشین.. بعد ازین بیشتر به پول نیاز پیدا میکنی و سخته بخوای دست جلو بابات دراز کنی.. اونا هم بهشون فشار میاد..ولی یه درامدی داشته باشی برای خودت و بچه لباس و خوراک بخری دوتایی برین پارک و سینما و رستوران و دستت باز باشه خرج کنی یه خورده روحیه ات بهتر میشه و جون میگیری..

ارایشگاهای معروف که سرشون شلوغه اگر بتونی به عنوان همکار باهاشون کار کنی درصدی بهشون بدی بابت هر مشتری قبولت میکنن و نم نم میتونی تو چیزای دیگه هم تخصص پیدا کنی و برای خودت بعدها ارایشگاه بزنی..

منم پاک نیستم.. منم شوهرم الکلی.. همیشه مست..رفیق باز.. قمارباز..دروغگو..بددل.. نمیزاره از در بیرون ...

میخوام درس بخونم بچه م رو نمیتونه مامانم نگهداره

درسم رو هم نمیذاره درست بخونم

میخوام درس بخونم بچه م رو نمیتونه مامانم نگهداره درسم رو هم نمیذاره درست بخونم

الن که مامانت میپزه بابات هم که خرجتو میده.. بچه مگه چیکار میکنه که اینجوری میگی! باهاش زیاد حرف بزن بازی کن محبت کن ..باید کمبود محبت پدر رو هم براش جبران کنی..هرچی به بچه بیشتر محبت کنی و نوازش کنی و در آغوش بگیری بچه حرف گوش کن تر میشه.. هرچی دعواش کنی کم محبت کنی لجباز و حرف گوش نکن میشه.. یادش بده وقتی درس داری خمیربازی کنه نقاشی بکشه یا با گوشی بازی کنه تا تو درست تموم شه.. اگر یه هم بازی داشته باشه تو کوچه یا فامیل وقتی کلاس میری کمتر مامانتو ادیت میکنه..