2737
2739
عنوان

حرص دادن رل قبلی 😈ماهراش بیان راهنمایی کنن تلوخدااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی روز من باهاش بیرون بودم ک گوشیش زنگ خورد ب اسم مای لاو در حالیکه حتی جلوی دوستاشم بمن میگف عشقم دو ...

به هرحال اگه میخوای دوباره برگرده اصلا  بی احترامی نکن بی محلی نکن فقط کار خودت بکن انگار که اون ادم یکی مثل بقیه اگه سوال کرد یا حرفی زد خیلی عادی بهش جواب بده مطمین باش جواب میگیری 

2728
اره ولی خب میخوان هر چن تارو با هم نگه دارن فقط لطفا این اشتباه ک خودت بری سراغش اصلا نکن فقط روز ب ...

ولی توی این چهارسال اینقد قابل اطمینانم بود ک حتی اگ یک شب باهاش بیرون میرفتم میدونستم هیچ اتفاقی نمیفته و من دیگ برنمیگردم چون خیلی چیز ازش دیدم دلم واسه خودم و ذوق و شوقی که بابتش داشتم میسوزه 

بسه دیگه اه ع ن رل و کراشو دراوردین    

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
به هرحال اگه میخوای دوباره برگرده اصلا  بی احترامی نکن بی محلی نکن فقط کار خودت بکن انگار که او ...

ینی الان ک تو بلک لیسته درش بیارم و اگ زنگ زد یا پیام داد بردارم و عادی جواب بدم؟

2738
ینی الان ک تو بلک لیسته درش بیارم و اگ زنگ زد یا پیام داد بردارم و عادی جواب بدم؟

نه فقط تو محیط کار باهاش اونجوری رفتار کن اون اگه بخواد با تو ارتباط برقرار کنه خودش پیدا میکنه

شرمنده نمیدونستم شما بدتون میاد من عذرخواهی میکنم ولی خب هر کس ی مشکلی داره دیگ

چرا معذرت میخوای تاپیک بدی نزدی دوست نداره میتونه نیاد من موندم کورن چی ان موضوع  تاپیک میبینن باز میان ززززززر میزنن

نه فقط تو محیط کار باهاش اونجوری رفتار کن اون اگه بخواد با تو ارتباط برقرار کنه خودش پیدا میکنه

تو بلک لیست بود امروز دیدم ۳ بار زنگم زده رفتم سرکار داشتم برمیگشتم هندزفری تو گوشم بود ولی فکر میکنم داشت یه چیزی بهم میگف ولی نفهمیدم چی‌میگه گفتم شاید کارم داشته گوشیمو چک کردم دیدم پیامی چیزیم نداده گفتم ولش کن چیز خاصی نبوده چون دوتا خط دارم و خودشم دوتا خط داره اگ کار عجله ای بود کلا به همه و باهمه زنگ‌میزد