2737
2734
عنوان

حرص دادن رل قبلی 😈ماهراش بیان راهنمایی کنن تلوخدااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این کاری که این کرد اصلا محل نده بهش انگار وجود نداره اشغال تر از این ادم مگه هس ک با یکی 4 سال ...

اره دقیقا از همین خیلی ناراحت شدم روزی ک دیدم زدم زیر گریه آخه ی مدتی نبودم یه خواستگار داشتم یکسال دست ازم‌نمیکشید ولی من نمیخواستم ازدواج کنم باهاش ولی خانوادم راضی بودن خصوصا مامانم و خواستگارم گف نباید دختر دانشگاه بره منم دانشگاه رفتم و موقع انتخاب رشته فقط شهرای دور رو زدم و افتادم ی جا با فاصله ۱۳ ۱۴ ساعت شایدم بیشتر بعد از سه ماه دست کشید ازم و دیگ رف ولی تو این یکسال نمیخواستم دلشو خوش کنم بگم من مال توام چون میدونستم اگ زور خانوادم بهم برسه منو میشونن پای عقد وقتی برگشتم بااین صحنه روبرو شدم ک طرف هم البته دو یا یک ماهه اومده 

چند وقته جداشدین؟؟

یه مدت من نبودم کلا بخاطر ی خواستگاری ک مجبور شدم برم دانشگاه ولی خب یوختایی پیام میدادیم حرف میزدیم باهم یا میومدم شهرمون میدیدیم همو کلا قط نبود ولی وقتی برگشتم طرف شاید یکماه اومده باشه

2731