2726

سلام دوستان من جایی کارمیکنم ک مقابل روبروی همین آقاست و اینکه میخواستم بهش ثابت کنم و پشیمونش کنم ک چرا منو انتخاب نکرده بنظرتون چیکار کنم تا حرص بخوره ؟و اینکه همش نگاه میکنه وقتی رد میشم و میرم خونه وامیسته زل میزنه ولی میخام حرص بخوره و بدونه ک حالم بی اون خوبه چکنم بنظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی ، بهش فکر نکن 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

ببین نقش بازی کردن خیلی مشخصه و نشون میده که داری حرص میخوری پس بهترین کار اینه که فقط کار خودت بکن و بهش اصل اهمیت نده همین. و یه سوال اون ازدواج کرده یا فقط با کسی دیگه است

بزار گذشته ها تو گذشته بمونن نیارشون به زمان حال و اینده فقط زندگی خودتو خراب میکنی

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
2706