2733
2734
عنوان

حرص دادن رل قبلی 😈ماهراش بیان راهنمایی کنن تلوخدااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 48 پست

به خودت برس عطر وآرایش ملایم و شیک پوشی 

با دوستات برو بیرون بخند نشون بده از وضعیتت راضی اگه اون تو زندیگت نیست برا تو نیس که بد شده این جدایی به ضرر اونه 

همین

باوقار و متانتت پشیمونش کن

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد،جوانه زد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همین ک محل ندی و بیخیال باشی به خودت برسی کافیه

کلا از وقتی ک این اتفاقا افتاد دیگ محلشم ندادم ولی هر بار ک رد شدم یا با باباش بود یا با دوستش هر جفتشون زل میزنن بمن تا رد شم و اینکه ب خودمم میرسم دیگ نمیدونم 

بخودت برس بی تفاوتی پیشه کن گرچه حرف ادم گوش نمیدین اخرم میرید کار خودتون میکنید

دیگ فکر میکنم با چیزایی ک ازش دیدم نباید کارخودم رو بکنم چون تو ماشینش بودم ک گوشیش زنگ خورد ب اسم مای لاو با چهار تا قلب اینور و اونورش و اینکه هم بمن میگف دوستت دارم و با من بیرون میومد من چهارسال باش بودم ولی دختره جدید اومده بود و هر بار می پرسیدم بهم نمیگف حداقل اگ از من بدش میومد بم میگف برو نمیخامت ولی هیچوقت نگفت تااینکه خودم دیدم و از ماشینش پیاده شدم و بلند بلند زدم زیر گریه و بعدش هم خودم کات کردم 

2738
باید شوهر کنی دست تو‌دست از جلوش رد شی تا قشنگ از ناحیه تهتانی سوختم سوختم کنه😂❤️

ی کیس جذاب و مرد زندگی خو پیدا نمیکنم ک از رل ک دیگ حالم داره بهم میخوره ولی تو این دوره زمونه ازدواج کمتر صورت میگیره

دیگ فکر میکنم با چیزایی ک ازش دیدم نباید کارخودم رو بکنم چون تو ماشینش بودم ک گوشیش زنگ خورد ب اسم م ...

اره ولی خب میخوان هر چن تارو با هم نگه دارن فقط لطفا این اشتباه ک خودت بری سراغش اصلا نکن فقط روز ب روز پیشرفت کن جلو چشاشم ک هستی دیگه بهتر بزار بفهمه اون تورو از دست داده ضمنا ب اینجور ادما اعتماد نکن خیانتکارن

ببین نقش بازی کردن خیلی مشخصه و نشون میده که داری حرص میخوری پس بهترین کار اینه که فقط کار خودت بکن ...

ی روز من باهاش بیرون بودم ک گوشیش زنگ خورد ب اسم مای لاو در حالیکه حتی جلوی دوستاشم بمن میگف عشقم دوستت دارم و از این حرفا من گفتم خب تو این چهارسال دوسم داره دیگ بعد ک اون اتفاق افتاد از ماشین پیاده شدم زدم زیر گریه و اومد اشکامو پاک کرد اونروز یکی از دوستاشم تو ماشین بود و وقتی پرسیدم کی بود نگی با یکی دیگ رفتم گف ک همون آدم بغلیم بود میخواستم امتحانت کنم و حتی بمن نمیگف نمیخامت ولی خودم کات کردم