2733
2739
خوش به حالت بخاطرخوشگلی دخترت

چرا اینجوری گفتی عزیزم خدا اتنا جونو برا مادر و پدرش حفظ کنه اما همه بچه ها قشنگن مخصوصا گل دختر شما

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
مگه طوطیه نگهش داره بردم رفت خانوم کجای کاری😀😀😀انشالله دختر بعدیش  مادر خانوم پسر من گوهر ش ...

خودت گفتی حیف بزرگتره اخه😅

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه طوطیه نگهش داره بردم رفت خانوم کجای کاری😀😀😀انشالله دختر بعدیش  مادر خانوم پسر من گوهر ش ...

😂😂😂 دخترا رو هم آماده کنید واسه پسرم انشااله سال دیگه  

نبخش بذار یاد بگیرن اشتباه نکنن😊😊
2742
خودت گفتی حیف بزرگتره اخه😅

😂😂😂😂این که شوخیه با اینکه اصلا خوشم نمیاد حرف ازدواج بچه بزنم خواستیم جو عوض بشه  متنفرم از اینکار ک از بچگی اسم میذارن رو هم یا حرفشو میزنن  انگار ک کلا زندگی یعنی ازدواج کردن تمام مغز اون بچه پر میشه ناخوداگاه از فکر ازدواج و تمام

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
😂😂😂 دخترا رو هم آماده کنید واسه پسرم انشااله سال دیگه  

😂😂😂😂من دختر ندارم پسرم یکی یه دونه اس  قراره تمام عمر  جونمو بذارم واسه همین یکی

2738
😂😂😂😂من دختر ندارم پسرم یکی یه دونه اس  قراره تمام عمر  جونمو بذارم واسه همین یکی

خدا حفظش کنه عزیزم انشاالله همیشه سالم و شاد باشه😍😍

نبخش بذار یاد بگیرن اشتباه نکنن😊😊
منم موافقم 👌👌👌

کدوم شهرین خونتون مثل خونه های شماله😍😍

اشنا دارم تو سایت ورگرنه عکس پسرکمو میذاشتم 

خدا حفظش کنه عزیزم انشاالله همیشه سالم و شاد باشه😍😍

ممنونم عزیزم همینطور گل دخترتو موفقیتشو ببینی انشالله 

2706