2752
2734
عنوان

میشه راهنمایی کنید (همسایه ی شر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم شکایت میکردم چون تحمل چنین آدمایی رو ندارم ولی ب شما توصیه نمیکنم چون عواقب ممکنه داشته باشه

چقدرم خره میگه تا ده تا شوهرم میرم چون خاطرخواه زیاد داشتم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

2731

اینم بگم این خانم مستاجره و تو خونه تو یه اتاق بدون مجوز صنف داره کار میکنه... البته من بعد از اینکه بعد از کلی زبون ریختن تو مدرسه که کارم عالیه و فلان فقط شوهرم نمیذاره آرایشگاه بزنم رفتم پیشش و خودم شرایطو که دیدم پشیمون شدم اما دیگه راه برگشت نبود

اعصابمو ریخت به هم وقتی گفت پولمو خوردی..‌ الان خودم هم نظرم اینه نباید از اول جوابشو میدادم، الان چ ...

ولش کن بزار بیاد دم مدرسه ، هیچ غلطی نمیتونه کنه به سرایدار بگید راهش نده اگر هم اومد باهاش هم کلام نشو ، اوتقدر وقیحه یه حرف دیگه ازش میکشه بیرون 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
اعصابمو ریخت به هم وقتی گفت پولمو خوردی..‌ الان خودم هم نظرم اینه نباید از اول جوابشو میدادم، الان چ ...

فقط جواب نده و پیش خانوادت یکبار بگو حرفها از شما نیست و دروغ گفته دیگه پیغام پسغام نکن ولش کن احتمال اینکه مدرسه شکایت کنه خیلی کمه  اگر هم کرد به مدیر میگی خودت اینجور افراد رو میشناسی دنبال سوزن من معلم نباید خودمو وارد بحثشون بکنم تا جایگاه یک معلم و اون خانم مشخص بشه

اصلا شنبه که قرار بود نیومد ،اما یکشنبه شر دایی ام را به پا کرد

دایی رو ولش کن بزار این زنه بیخیال بشه بعد برای داییت توضیح بده

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

#چــالش داریـــم چــه چــالــشی 😍

#شرکت_کننده: 🫶🏻 13 اقاپسرمون🌼

لایــــ❤️ــــک بــزنــــ💟

جـ🎁ــایــزه بـــبـر فـــقط 3️⃣ نـــفر اولـــ

🎁نـــفر اولــ  200 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفردومــ 100 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفر سـومـ 50 هـــزار  تــــومــ💴ن

https://rubika.ir/joinc/BFDFJGJF0IVTUNEVYKFMJAQXJLSZJIIK

فــقــط یــک بــنر از مــدیـر بــگیــرین 🤗

✅️ایــدی مــدیــر:

@hly__1402

حــــــداقل لایکــــــ❤️ برای بـــــرنده شــــــدن 300لایکــــ

با ما هـــــمراه باشیـــــ🫵🏻ــد

بگین لطفا

من کردم و شد

تا کاری رو نکنم به کسی نمیگم

این دایی برات فامیل نیست دشمنته خاصیت تو سرش بخوره خسارت میزنه

مو و رنگ و پول رو فراموش کن

به خودت بفهمون دایی نداری

به کسی هم نگو اگر نه میگن صله رحم واجبه و افسردگی گرفتی و ....

رحمی که رحم نداشته باشه صله اش حرام و نکبت هست

بگو دایی ندارم و دایی ندارم

مثل کفتار نگاش کن و ازش دوری کن

انشاالله هزاران سال زنده باشه

ولی به جنازه و مراسمش نرو

اگه اینا که گفتم رو نمیتونی پس راه خودتو برو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706