2752
2734
عنوان

رمان ایرانی خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترسناکه؟چطوریه

نه ترسناک نیست. فانتزیه. و سبکش جدید و خاصه. میبینی کتابای ترسناک یا فانتزی خارجی با افکار و افسانه های خودشونه؟ اینم ی کتاب ایرانیه که با افکار ایرانیا نوشته شده. اعتقادات سحر و جادو و جن و... ولی خیلی جالبه

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2731
من نوجوونیم فقط رمانایه فهیمه رحیمی رو میخوندم با داستان پنجره اش بزرگ شدم همیشه تصورم ارزوم  و ...

نه من کلا از این رمانهای ابکی و تینیجری نمیخونم و نخوندم. از بچگی با حافظ و سعدی و کلیله ودمنه بزرگ شدم و بعدش هم رمان های خوب خوندم. اصلا نمیذاشتن چیز مسخره ای بخونم😂😭

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!