2733
2734
عنوان

بچموازشیرگرفتم😔😢ببینیددلایلم درسته واسه این کار؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2178 بازدید | 178 پست
به نظرتون بذارم خشک شه الان سینه هام سفت شدن خیلی درددارن وقتی بچم گریه میکنه دلم کباب میشه ...

یعنی حتی شیرخشکم بهش نمیدی؟اگه اینطوره ک واقعاداری بهش ظلم میکنی

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمن ۲۲ماهشه الان دو روزه شیشه شیرشو نمیگیره و عوق میزنه میگه ممه (شیشه)اخههههه انقدر ناراحتم که چ ...

سر شيشه اش لتكسه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
غذامیدم ولی شیشه شیرنمیگیره ترفندی ندارین که بگیره خیلی تلاش کردم ولی نمیگیره

خوب کردی مقاومت کن تا کامل از شیر بگیری شیری که عصبی بشه فایده نداره هیچ ضرر هم داره برای طفل معصوم دیگه فکر نکنم پستونک بگیره چون بزرگه تازه باید یه مدت دیگه از پستونک بگیریش بهتره براش لیوان نی دار بگیری تو اون شیر بخوره اخر شبها بهش غذا بده تا شب بیدار نشه

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

منم مثل شما بودم وقتی شیر میدادم احساس میکردم دارم خفه میشم عصبی میشدم از عصبانیت دستمو گاز میگرفتم که داد نزنم دیدم اینجوریه یازده ماهگی دیگه ندادم اول شیر خشک دادم بعد دو ماه شیر گاو دادم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2740
گریم گرفت😢😢😢 عزیزم شیشه شیربدیش بازبه اون وابسته میشه  منم دخترم غذااصن نمیخوزه بهداشت ...

من امشب کلی گریه کردم

وقتی عصبی میشم خیلی ناشکرس میکنم ازبچم بدم میادپشیمون میشم ازآوردنش

ولی امشب یهودلم سوختهای های گریه کردم😭😭

عصبی میشم دست خودم نیست یهوغرمیگیرم

غذامیدم ولی شیشه شیرنمیگیره ترفندی ندارین که بگیره خیلی تلاش کردم ولی نمیگیره

اشکال نداره گلم عذاب وجدان نداشته باش کریه بیخودم نکن 

مادر باید به خودشم فکر کنه شیرو با لیوان یا نی بده حالا بزرگ شده میتونه بخوره سعی کن با شیشه امتحان کنی 

ولی ای کاش اول با لیوان عادتش میدادی بعد شیرتو جدا میکردی چون تا دوسال باید شیر بخورن حالا مادر پاستوریزه یا خشک فرقی نداره

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  

شیر مادر یه نوع ویتامینه یه نوی دارو هست برای کودک...لطفا از بچتون دریغش نکنید...یه قطره از شیرتون به صد تا شیشه شیر خشک میارزه...بخدا استخان های بچه هایی که شیر مادر میخورند محکمتر و پرتره و من به شخصه دیدم مواردی که کودک با یه افتادن خیلی کوچک دست و پاهاشون میشکنه چون شیر خشک خوردن...این اصلا درست نیست که میگید لاغر شدم شیرم خوب نیست..شیرتون عالیه چون از وجود خودتون ویتامین ها رو میگیره ولی ممکنه خودتون دچار کمبود ویتامین بشید که باید مکمل استفاده کنید

دقیقابی کیفیته واقعا بااینکه زیادمیخوردولی اصلاچرب نبودووبه وزنشم اضافه نمیکردخیلی ضعیفه شیرموقطع ...

گناهداره. برش گردون.  برای آرامش خودت.  دمنوش. بخور بچه.  به دمحبت.  بوی. تود نیاز. داره. آیه. الکرسی بخوون.  تا. آروم. باشی. شیرت. بهش. بده. شیشه. هم.  بهش. بده

واین نیز می گذرد........  
2706