2737
2739
عنوان

بچموازشیرگرفتم😔😢ببینیددلایلم درسته واسه این کار؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2205 بازدید | 178 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگه لاغر شده دیگه شیرش بی کیفیته 

یه معتاد وقتی میخاد ترک کنه چجوریه حالش??الان اون بچم به شیر مادرش معتاده و توی این سن نمیتونه تحمل کنه مادرش میتونه خودشو تقویت کنه اون حق طبیعیه بچس که شیر مادرشو بخوره 

آخه این کارت اشتباهه عزیزم بچه تا دوسالگی بیشتر دندون هاشو دزمیاره وموقع دندون درآوردن خیلی به شیر مادر نیاز داره هم از نظر روحی هم جسمی پسر من موقع دندون درآوردن تا ۲ سالگی خدود یک هفته تو هر دندونش فقط شیر منو میخورد دکترش هم گفن کاملا طبیعی

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
2740

مادرخوب بودن به شیردادن نیست کار خوبی کردی وابستگی اصلا خوب نیست منم دخترمو بعد یکسال از شیر میگیرم چون بی نهایت وایسته شده بهم و مدام چسبیده هم خودش اذیت میشه هم من

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
غذامیدم ولی شیشه شیرنمیگیره ترفندی ندارین که بگیره خیلی تلاش کردم ولی نمیگیره

گریم گرفت😢😢😢

عزیزم شیشه شیربدیش بازبه اون وابسته میشه 

منم دخترم غذااصن نمیخوزه بهداشت گفت یکسالونیمی بگیرش

دقیقابی کیفیته واقعا بااینکه زیادمیخوردولی اصلاچرب نبودووبه وزنشم اضافه نمیکردخیلی ضعیفه شیرموقطع ...

کار خوبی کردی عزیزم نگران نباش سعی کن بجاش روحیتو تقویت کنی

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ایرادی نداره عزیزم 

اگه تا قبلش ینی در حین دوران شیرده به خودت میرسیدی هم به غذات هم به شیرت (( پودر شیر افزا مصرف میکردی)) 

خیلی بهتر بود 

اما حالا که برداشتی خیلی به بچه ت برس 

هم از شیر خشک و هم غذا 

خود شیر دادن غیر تغذیه و خوردن شیر 

یجور محبت و حس عاطفی بین مادر و البته بچه برقرار میشه که این خودش خیلی مهمه 

خیلی حواست به بچه ت باشه سعی کن وقت بیش‌تری باهاش بگذرونی و بازی کنی باهاش 

2706