2726

همش۱۱ماهشه ولی دوشبه ازشیرگرفتمش😔

اول اینکه خیلی لاغروضعیف وبدغذاس وابستگی زیادم داشت واسه شیرخوردن همینم باعث میشدشیربخوره دیگه غذانخوره

بااینکه شیرموزیادمیخوردبه وزنش اضافه نمیشد چون شیرم خیلی کم وخیلی رقیق هست

دلیل دومم اینکه که خیلی پرخاشگروعصبی شدم 

مشکلات روحی ومشکلات خونوادگی توخلقیات ورفتارم تاثیربدمیذاره وباعث میشه اعصابم نکشه واسه شیردادن

وقتایی هم که عصبی ام اصلاحوصلم نمیکشه یکی ازم آویزون باشه عصبی ترمیشم

وقتی شیرمیدم عصبی میشم 

وقتی دخترم مبخوادباهام حرف بزنه اعصابم نمیکشه جوابشوبدم یاتندجواب میدم یامیگم دارم شیرمیدم بعدابگوالان عصبی میشم

ولی باوجودایناامشب احساساتی شدم کلی برابچم گریه کردم که چرامجبورشدم زودازشیربگیرمش

بیشترم به دلیل مشکلات روحی تن به این کاردادم😔😔😔

به جاش بهش شیر خشک بده

بچه بیشتر به مادر شاد و پر انرژی نیاز داره تا یه مادر دور از جون دیونه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید ولی باید قبل از باردار شدن به این چیزاش فکر میکردین خیلیییی زود از شیر گرفتیش یا از اول شیر خ ...

میگه لاغر شده دیگه شیرش بی کیفیته 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
به نظرتون بذارم خشک شه الان سینه هام سفت شدن خیلی درددارن وقتی بچم گریه میکنه دلم کباب میشه ...

‌بهش غذا و شیر خشک بده 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
ببخشید ولی باید قبل از باردار شدن به این چیزاش فکر میکردین خیلیییی زود از شیر گرفتیش یا از اول شیر خ ...

من قبل ترازاینامیخواستم ازشیربگیرمش تاایتجام خیلی مقاومت کردم

مشکل دیگمم اینه که بچم شیشه شیرنمیگیره یاپستونک نمیگیره که راحت جایگزینش کنم

دیگه گرفتیش عزیزم عذاب وجدان نداشته باش واقعا شیردهی خیلی سخته منم یک ماه ونیمه گرفتمش خیلی وابسته بود ۲۳ماه بهش دادم ،شیریم که با عصبانیت و استرس به بچه بدی تو روحیه واخلاق اونم تاثیر میذاره، ولی دیگه بهش نده ان شاءالله  زودی خوب میشه غذا میخوره، به خودت برس عزیزم خدا کمکت کنه

2706