2733
2734
عنوان

مادر شوهر دوستام خیلی خوبن 🥲

294 بازدید | 18 پست

واقعا چرا 

اون همکلاسیم دوبار از خونه فرار کرده ینی مادر شوهرش دروش میگرده مثه پروانه هر روز میبرتش باشگاه براش لباس ادکلن و کیف و کفش میخره ولی همکلاسیم اصلا به یه ورش نیس همش فوشش میده 

یا عمم بخدا عروسش ینی خیلی زشته حالا قیافه دست ادم نیس کلا تو خط دوسپر و اینا و ینی اخلاق زیر صفره خیلی بیشعوره طوری که کل محله میدونن چیکاره س 

عمم و شوهر عمم واسش بهترین عروسو گرفتن اوایل ازدواج با عمم اینا بودن تازگیا پاین خونه خودشون رو دادن به اینا واسه عروسشون مستخدمم گرفتن اذیت نشه

حالا من چی  حتی نمیدونم چرا از من خوششون نمیاد 

مادر صوهرم اول منو دیده بود اصلا منو شوهرم ندیده بودیم همو نمی دونم چرا نظرش عوض شد چرا ازم بدش میاد چرا من؟؟ 

بخدا کم احترامی نکردم روز زن کادو گرفتم واسه مادر شوهرم روز پدر کادو گرفتم چرا بااام بد رفتاری میکنن چرا اخه 

من چیم کمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچی همین سرتو از زندگی بقیه بیاری بیرون خیلی خوبی

اونا خودشون تعریف میکنن عروس عمم یکی دوسال از خودم بزرگتر بود دورا دور میشناسمش سرم تو زندگیه کسی نیس من نمی دونم چیکار کردم ازم بدشون میاد میگم نکنه من مشکل دارم 

وقتی زیادی خوبی کنی و دم دستشون باشی دلشون رو میزنی

من علاوه بر کادو روزمادر، برای تولدش هم کادو میخریدم،همی مهمونیاش بودم و از دل و جون کمک میکردم،عمل کرد ،یه هفته رفتم شب تا صبح و صبح تا شب ازش مراقبت کردم 

اخرش پشتم حرف زد و قهر کرد بیخودی

سعی کن ارزش خودت رو برای هیچکس پایین نیاری

در من  چیز هایی از بین رفتند که گمان میکردم تا ابد ماندگارند... (این کاربری واگذار شده نپرسید )

؟؟؟؟؟؟؟

من چرا تو کتم نمیره این حسادت؟؟؟

با مادر شوهر خودم اصلا قطع ارتباطم به کل سر اخلاق گندش

و مادر شوهر خواهرم میمیره براش

خب؟؟؟

به من چه؟؟؟؟!!!!!

ول کن بابا نصف شبی

شوهرت خوبه باهات؟همین بسه

عادت های اتمی و اثر مرکب
اونا خودشون تعریف میکنن عروس عمم یکی دوسال از خودم بزرگتر بود دورا دور میشناسمش سرم تو زندگیه کسی نی ...

خب ما الان از کجا بدونیم تو چه مشکلی دا ی؟؟؟؟

ولی جدی میگم از مدل تعریف کردمت تو تاپیکت حس کردم یکم مثلا مقایسه کن و با اجازت خاله زنک و دنبال حرف مردی نا راحت نشی ها حسمو گفتم

شاید اینا جذبه تو رو کم کردن

کاربری سوم...   
وقتی زیادی خوبی کنی و دم دستشون باشی دلشون رو میزنی من علاوه بر کادو روزمادر، برای تولدش هم کادو می ...

دقیقا همین کارارو کردم اونوقت سر ی چسب زخم ک لازم داشتم چنان الم شنگه ای راه انداخت دستمو چنگ گرفتو چرتو پرت بارم کردو

مومن حدتقل حرمن روزایی ک از زندگیم میزدم بیمارستان میموندمو نگه دار

تو همانی میشوی که می اندیشی!
دقیقا همین کارارو کردم اونوقت سر ی چسب زخم ک لازم داشتم چنان الم شنگه ای راه انداخت دستمو چنگ گرفتو ...

بعضیا قدر نشناسن ذاتا 

در من  چیز هایی از بین رفتند که گمان میکردم تا ابد ماندگارند... (این کاربری واگذار شده نپرسید )

بیاین تاپیک آخرم داستان زندگیم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
مادرشوهر خودم فقط اولا دستمو میبوسید وقتی ک دوست بودم با پسرش الان هر وقت بتونه اذیتم میکنه

چه اوپن مایند بوده

مادر همسر من اگه میفهمید دوس دختر پسرش بودم جفتمونو آتیش میزد🤣🤣🤣🤣

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
خب ما الان از کجا بدونیم تو چه مشکلی دا ی؟؟؟؟  ولی جدی میگم از مدل تعریف کردمت تو تاپیکت حس کر ...

من خاله زنگ نیستم بخدا تو فکر کن میشینن جلوت تعریف میکنن از خانواده شوهرشون بعد وقتی میپر سن خانواده شوهر تو چطورن من هیچی پیدا نمی کنم بگم احاس تهی بودن میکنم حسرت یه مراسم خوب موند رو دلم خسته شدم همش از طرف اونا دروغ گفتم نمی دونم چطور حسمو بگم 

چه اوپن مایند بوده مادر همسر من اگه میفهمید دوس دختر پسرش بودم جفتمونو آتیش میزد🤣🤣🤣🤣

ن بابا همش کادو میگرفت برام چون قصد پسرشو میدونست

تو همانی میشوی که می اندیشی!
2706