2737
2734
عنوان

فحش مادر دادن در دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 3150 بازدید | 175 پست
اره ولی دوسش داشتم اونم منو دوس داره میگه دسته خودم نیست فحش دادن

با دوست دخترش رفته بیرون ؟بعد چرا باید با همچین ادمایی بره بیرون توام باش میرفتی مرد متاهل دیگه نباید ازین کارا بکنه چطور تحمل میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین این درست نمیشه کسی ک فحاش و بددهن باشه ذاتا بددهنه و تنها چیزی ک درمان نداره بددهنیه چون قطعا ...

این خانوادش اینطور نیستن خودش اینطوریه یعنی ی فحشایی به مامانم میده بقران من پشت گوشی فشارم میوفته میلرزم

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
من فقط اين موارد و تو نى نى سايت مى بينم 🫤

نه واقعا هست خدا ازاین مردا نگذره منم تجربه دارم همون لحظه که فحش میده به خانواده ام نمی دونی چطور میشکنم

توکل من در همه امور به خدای مهربانم هست، خدایا دستمو بگیر.
2731
واقعا میشه شکایت کرد؟ تو دادگاه چجور ثابت کردی؟

اره عزیزم من شکایت کردم رفتم خدمات قضایی

مدرکم پیامهایی بود که بهم داده بود اسکرین شات گرفتم ضمیمه پرونده کردم

شوهرم شغلش طوریه ک دادگاه و قاضی و اینا دوستشن و میشناسنش

بخاطر همین از آبروش ترسید و دیکه هیچوقت فحش نداد خدارو شکر ادبش کردم

در واقع اخرین راهی بود کع رفتم چون هیچ راهی جواب نداد

مدرک میتونه پیام باشه

میتونه فیلم باشه میتونه صدا باشه

این خانوادش اینطور نیستن خودش اینطوریه یعنی ی فحشایی به مامانم میده بقران من پشت گوشی فشارم میوفته م ...

میدونم عزیزم تجربه کردم💔 ببین درست نمیشه اگه میتونی تحمل کنی ادامه بده

2738

عزیزم اینجور ادم درست نمیشه اگه میتونی نسبت به خانوادت بی غیرت باشی و اهمیت ندی بمون

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
این همه فیلم میسازند این همه توی تلویزیون برنامه تولید میکنند باز دخترها  بخاطر دوست داشتن چشمش ...

دقیقا کاش برگردم قبل عقد هیج وقت همچین غلطی نمیکردم از دلتنگی میمردم بهتر بود اینطور بدبخت میشدم میرم تو حیاط فکر میکنه من رفتم با پسر همسایه حرف بزنم 

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
2706