2752
2734
عنوان

فحش مادر دادن در دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 3159 بازدید | 175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا وقتی تو دوران دوتی فهمیدی اینجوریه تن به ازدواج دادی 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2731

میگم دختر خوب، من تا حالا فکر میکردم شماها که قبل از ازدواج با یه پسر دوست میشید و وقت میگذرونید قصدتون اینه خوب بشناسیدش که آدم مناسبی هست برای اینکه یک عمر زندگی و جوانی تون رو باهاش شریک بشید یا نه، 

ولی الان واقعا نمی‌دونم به شما چی بگم

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

ببین این درست نمیشه کسی ک فحاش و بددهن باشه ذاتا بددهنه و تنها چیزی ک درمان نداره بددهنیه

چون قطعا تو همچین خانواده ای هم بزرگ شده

من شوهرم اینطوری بود

اخرش محبور شدم ازش به علت فحاشی شکایت کنم  چون همش فحش مادر پدر و مردهو زنده میداد 

دوسش دارم خیلییی 

ببین خداییش بهت بگم، فکر نکن این جمله ( خیلی دوستش دارم) بهت مجوز میده هر چیز غیرعاقلانه و ظالمانه و اشتباهی رو بپذیری 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
عزیزدلم امیدوارم ناراحت نشی  ولی ساختن با همچین مردی ک ارزشتو نمیدونه یکم ک ن خیلی سخته بهتره ...

خیلی دوسش دارم وابستشم خیلی زیاد از دیروز که باهم قهریم حرف نزده باهام خیلی حالم بده

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
2706