2733
2734
عنوان

فحش مادر دادن در دوران عقد

3209 بازدید | 175 پست

ما دوسال دوست بودیم دوران دوستی متاسفانه فحش های خیلی بد به مادرم و خودم میداد فحش مرده و خیلی هم سخت گیره و شکاک و بد دل دست بزن داره من دوسش دارم خیلی دیروز باهاش دعوا کردم منو از همه جا بلاک کرد گفت تخ م پدرت نیستی اگه دیگه سراغی از من بگیری هزارتا فحشه مرده هم داد و به خودمم گفت نادرس‌ت و به مادرمم فحشایی داد که اصلا قابل گفتن نیستن چون با دوستاش رفته بود بیرون دوتاشون‌ دوس دخترشونو‌ آورده بود منم بدم اومد بهش گفتم چرا با اونا رفتی هزارتا فحش داد بلاکم کرد منم بلاکش کردم گفتم حالا اگه من بودم حتی با دخترعمومم میرفتم بیرون تو هزارتا حرف برا من درس میکردی حالا نمیتونم به خانوادمم. بگم چون دعوای خیلی بدی میشه بابام اگه بهش بگم خانه گمانه بددله شکاکه میگه چه اشکال داره بی غیرت باشه خوبه؟حالا اگه بگم فحش میده به مامانم دعوا خیلی بدی میشه چکار کنم؟

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا اقایی ک هرچی از دهنش درمیاد بگه باغیرته؟! غیرت ب این نیست ک زنتو بزنی محدودش کنی زورش کنی ححاب داشته باشه

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه

نگو چیا گفته ، انبلاکشم نکن 

بزار ببین خودش چ غلطی میکنه 

با این انتخابت 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

تازه میپرسی چه کار کنم؟؟ با یه آفتابه آب بفرستش پایین

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

این دوست داشتن نیست فقط یه وابستگی بیمارگونه است تو دوستی اینارو دیدی و نادیده گرفتی تو عقد داری میبینی و بازم نگران اینی نکنه خانوادت بفهمن دعوا شه کی به خودت بیای خدا می‌دونه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706