2737
2734
عنوان

بحث منو پدرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 70 پست
اصلا دیگه درست نکن از نظر من  خوبی ک از حد بگذره همین میشه

بلههههع

تصمیم گرفتم به شوهرم بگم دیکه غذا نمی پزم 

واسه بابا هم از غذا فروشی غذا بگیرید 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما قبل از اینکه برای شوهرت جور دیگه ای تعریف کنن خودت بهش بگو 

بلههه

دقیقا قصدم همینه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دوستان چجوریه ک بعضی دخترا توی سن پایین و بدون تحصیلاتن ولی شوهر آنچنانی گیرشون نیاد بعضی دخت ...

همه اینا به انتخاب افراد برمیگرده نه سن و‌تحصیلات همون دختر میتونه به فرد به درد نخور جواب منفی بده همین جا هستن سنشونم کمه میگن پسره به خانوادمون فحش میداده تو دوستی ولی دوسش دارم باهاش ازدواج کردم چاقو‌که زیر گلوش نذاشتن خودش خواسته این فرد داغون شوهرش باشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
ب شوهرتون بگین گاهی اوقات دخترش بپزه  

از امروز تصمیم گرفتم ختی اگه حالم خوب هم باشه غذا نپزم

انگاری شده وظیفه م

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگفتی من پدر ندارم؟ فقط دختر شما ادمه؟  غذاهاتو چرب وشور درست کن بگو من این مدلی بلدم بپزم.اردارم حس چشاییم به هم ریخته..غذاهایی درست که این پیری دوست نداشته باشه.مثلا لازانیا.پاستا.والویه.سوسیس واینا.  اگه انقدر هوش و حواس وعقلش سرجاشه که خوب وارده به کی چه پیشنهادی بده، پس زنش بدید. به شوهرت بگو ماهرکدوم سر خونه زندگی خودمونیم منم چند روز دیگه بچه دنیا بیام واقعا نمیرسم کارای خودمم انجام بدم زنش بدید لااقل پخت وپز و لباس شستنش با زنش باشه.  خواهرشوهرتم دیدی خیلی خشک وسرد وسرسنگین باش.مجبور نیستی واسه خواهر شوهرتم غذا بدی، مگه خودش فلجه؟؟.

امروز نهار املت بذار ولی فردا بساط غذای شور وچرب رو به پا کن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2740
همه اینا به انتخاب افراد برمیگرده نه سن و‌تحصیلات همون دختر میتونه به فرد به درد نخور جواب منفی بده ...

خب اون دختر توی سن کم و بدون تحصیلاتش خاستگار خوب رو داشته ک تونسته انتخابش کن

ولی دختر تحصیل کرده و سن بالاتر تا اون سن خاستگارای جالب نداشته.یکی هم ک انتخاب کرده بدردنخور شده دیگ 

دوستان چجوریه ک بعضی دخترا توی سن پایین و بدون تحصیلاتن ولی شوهر آنچنانی گیرشون نیاد بعضی دخت ...

عزیزم حس میکنم به سن نیست 

به رفتار ادماست 

متاسفانه خوب بودن کافی نیست 

باید سلیطه و دو بهم زن باشی تا احترامتو نگه دارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم وقتی بهت فشار میادواذیت میشی نپز خیلی کار ساده ای همسرتم بنده خدا که گفت نپز

والا عزیزم من بخاطر رضای خدا پختم 

گفتم پیرمرد گناه داره

ولی گویا خوبی به بعضیا نیومده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همیشه اول اولویت خودت وبچت باشید 

وقتی اذیت میشی درست نکن

یه فکری میکنه دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
میگفتی من پدر ندارم؟ فقط دختر شما ادمه؟  غذاهاتو چرب وشور درست کن بگو من این مدلی بلدم بپزم.ارد ...

عزیزم مشکل اینکه از اول بارداری م  امروز اولین روزی بوده که دخترش برامون غذا پخته 

گویا به مذاق ش خوش نیومده 

تصمیمم اینکه دیگه عمرا غذا نپزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706