2733
2734
عنوان

بحث منو پدرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 70 پست
آره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣حالا الان ۱۸۰درجه تغییر کردما ولی بازم باید درجم بیشترشه‌‌.بارداری به فکرخودت ...

وقتی غذا نپختم میفهمه دنیا دست کیه 😅

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
از  قیامت و آخرت نمیترسه همیشه میگه من خودم جواب خدارو میدم

محل نده. چند وقت دیگه بچت دنیا میاد سرگزم اون میشی خودش باید یه فکری بکنه واسه خودش.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محل نده. چند وقت دیگه بچت دنیا میاد سرگزم اون میشی خودش باید یه فکری بکنه واسه خودش.

الان اومدم خونه خواهر شوهرم 

بنطرت گله و شکایت کنم که بابات چرا این حرفو زد یا هیچی نگم و از فردا غذا نپزم تا حساب کار دستشون بیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
الان اومدم خونه خواهر شوهرم  بنطرت گله و شکایت کنم که بابات چرا این حرفو زد یا هیچی نگم و از ف ...

نه چیزی نگو.ولی اشاره کن.مثلا بگو بوی غذا بهم بخوره حالم بد میشه تهوع میگیرم کمرم انقدر درد میگیره یه خیار بخوام پوست بگیدم جونم به لبم میرسه.کاش داداشت یه خدمتکار کمک دستم میگرفت یکمم بغض کن واشک بریز..دوزاریش بیافته

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
نه چیزی نگو.ولی اشاره کن.مثلا بگو بوی غذا بهم بخوره حالم بد میشه تهوع میگیرم کمرم انقدر درد میگیره ی ...

متاسفانه نتونستم خودمو بگیرم و به خواهر شوهرم گفتم بابات اینجور گفته 😬

گفت پشت تلفن  وقتی این حرفه رو زده دعواش کردم 

بابام دیوونه شده کاریشم نمیتونیم بکنیم 

دلمو سبک کرد

ولی هنوز ته دلم ناراحتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره نپز خوبی زیادی براشون عادی میشه ولی سالی یه‌بار سراغ طرف رو بگیری بال درمیاره 

دقیییقا

لطف مکرر میشه وظیفه مسلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جالبه بعد همین آدما همچین دختر دختر میکنن خب چکاریه هردفعه به دخترش بیادغذا بزاره شماازاول بدعادتشون دادی واقعا راسته ک آدمارو هرجور عادت بدی همونجور تا آخر ادامه دارمیشه

الان اومدم خونه خواهر شوهرم  بنظرتون درد و دل  و گلایه و شکایت کنم و بگم که چرا بابات این ...

ن هیچی نگو

مگه دنبال دلجویی و ترحمی؟

از فردا بگو من دیگه نمیتونم شرمنده انشالله دیگه بعد از ۱ یا ۲ سالگی بچم اگررر میتونستم ۱ روز در میونش میکنیم

جالبه بعد همین آدما همچین دختر دختر میکنن خب چکاریه هردفعه به دخترش بیادغذا بزاره شماازاول بدعادتشون ...

والا من  از اولش برای رضای خدا گفتم واسه خودمون غذا میپزم یه بشقابم واسه اون میبرم

چه کنم که شد وظیفه

1
5
10
15
20
25
30
35
40