2733
2734
عنوان

بحث منو پدرشوهرم

1068 بازدید | 70 پست

خانوما سلام ،من باردارم و غذا پختن برام کار سختی شده ،پدرشوهرم طبقه بالای ما زندگی میکنه و من بخاطر رضای خدا و اینکه پیرمرد گشنه نمونه با این حالم هرروز پامیشم و نهار میپزم 

دیروز شوهرم گفت اگه برای پخت غذا اذیتی میگم خواهرم غذا بپزه بفرسته پدرش این حرفو شنید 

(خواهرش یه کوچه با ما فاصله داره و بارها شده من برای اون غذا پختم )

الان  رفتم خونه پدرشوهرم و دیدم داره تلفنی به دخترش میگه اگه فلانی (شوهرم )بهت زنگ زد گفت ازاین به بعد برای ما غذا بپز بگو من توان ندارم و مریضم  و نمیتونم 😐

الان به حدی از پدرشوهرم زورم گرفته که حد نداره 

تا منو ودید شکه شد و گفت دخترم گفته دل درد داره من گفتم امروز غذا نپز و حرفشو زاویه سیصد و شصت درجه تغییر داد 

اخه یکی نیست بگه پیرمرد بی چشم و رو من بخاطر تو با این شرایطم پا میشم نهار میپزم یکم انصاف داشته باش چرا حرف یاد دخترت میدی 

بنظرتون من الان باید چیکار کنم ؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

نپز

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشمام😐😶

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2731

بشوهرت بگو بدونه اما بروی باباش نیاره.چ میشه کرد ‌‌..روزی نمیتونی بگو بابا واقعا حالم خوب نیست یچی حاضری بخوریم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

فقط بیش از حد توانت به دیگران لطف نکن.

اگه شرایطت خوب نیست ، حال نداری یا هر چی لطف بیش از حد نکن که فک کنن وظیفته. بذار همیشه یادشون باشه که بهشون لطف کردی.

اما هیچوقت به کسی نگو این کارو برات کردم و منتشم نذار عزیزم 

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
پیرمرد بی ادب    

پیرمرد پر حاشیه😅ب قول ارسطو

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

طفلی پیره، ترمز نمیگیره😂

ازش ناراحت نباش، ما آدما به سن پیری که میرسیم، دوباره بچه میشیم

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
چند روز برین خونه مامانتون  بگین حالم خوب نیست

مشکل اینکه واقعا شرایط رفتن به خونه‌ پدرمو ندارم 

دستشویی شون از خونه فاصله داره 

خونه شون خونه شلوغی هی مهمون میاد هی رفت و آمد هست و آدم آسایش نداره 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2706