2733
2739
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373249 بازدید | 2028 پست
یکی با کل طایفش اومده بودن به 50 نفری میشد ان قد مطمئن بودن ما جواب مثبت میدیم که با کله قند و همچی ...

😂😂😂😂😂😂پوکیدم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
واس خالم خواستگار اومد. قیافش خوب بود...  به خالم گف جهیزیه باخودته(تو فامیل ما بیشترش با پسره ...

😂😂😂😂😂چقدر پرروعن

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خواستگار داشتم شبیه جمونگ بود 🥴

یکی دیگه چشماش چپ بود 🤪

این وسط دو سه تا شون خوب بودن که با توطئه ی اقوام و اشنایان بهم خورد

و بلخرههههه اخریش که باهاش ازدواج کردم مهندس از اب در اومد 😀

2731

من یه خواستگار داشتم خرررر پول بودناااااا...بعد روزی که با کل خانوادشون!! اومدن خواستگاری حتی یه جعبه شیرینی کوچیک هم نیاورده بودن...منم دوزاریم افتاد که بشدت خسیسن....رفتیم تو اتاق با پسره حرف بزنیم میخواستم یچیزی بگم این نظرش نسبت به من عوض شه بیخیال شن گفتم باید کلفت برام کلفت بگیری       چیزی نگفتن و رفتن...بعدش رفته بود به پسرعمم گفته بود این دخترداییت دیوانست  

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!
اره مامانمم گفت خدا شفاتون بده خانوم خدافظ😂

باید هدایتشون می کرد سمت آگهی های خدمات نظافت منزل زنیکه بی شخصیت رو ! چقدر حرص می خورم اه اه اه 

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
یه خاستگار داشتم با تیشرت و بدون جوراب یه لک هم رو تیشرتش بود اومده بود خاستگاری از اولش همش در حال ...

خدا نکشتت  

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!
2738
خدا بزرگه

❤❤❤

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

اینو یه بار دیگه هم گفتم اینجا ولی بازم میگم

مامان دوستم منو معرفی کرده بود به یه خانمی،خانمه گفته بود پسرم کارمند بانکه ،دنبال یه دختر کارمندم و اینا،منم خودم کارمند رسمی یه جای دولتی ام .خلاصه زنگ زدن خونه و مامانمم یه روزی رو مشخص کرد بیان برا اشنایی،خلاصه پسره اومد یه جوری بود همش در تعجب بودم ک اصلا بهش نمیاد کارمند بانک باشه .خلاصه رفتیم تو اتاق حرف بزنیم بهش گفتم کارتون چیه تو بانک گفت خدمات😑😑😑یعنی نمیدونین چه حالی شدم،در تعجب بودم از اعتماد به نفس شدیدش و خانوادش ک به دروغ پا گذاشتن تو خونه ،دیگه یه کلمه حرف نزدم ،۵ دقیقه تو سکوت گذشت اومدیم بیرون،ب مامانم ک گفتم کلی عصبانی شد ،روز بعد مامان پرروش زنگ زد خب نظرتون چیه؟😑مامانمم شستش پهنش کرد یه گوشه،بهشون گفته بود میدونین دختر من چقد زحمت کشیده تا به اینجا رسیده،برید دنبال یه دختر که در حد خودتون باشه،خلاصه اینم شده سوژه ی ما هر چن مدت یه بار یاداوری میکنیم و کلی حرص میخوریم😑😑😑

اووووو 😲 صد رحمت به خواستگارای شما،خواستگارای من ممد دیش ماهواره و ابول پتانسیل و مجتبی سیچان بود،، ...

مجتبی سیچان  

2706