2733
2734
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373261 بازدید | 2028 پست

یه خواستگار داشتم از اول تا آخر جلسه آدامس جوید خدا بخواد فقط یه پراید از خودش داشت بعد پاشو انداخته بود رو پاش مثل بازجوها از من سوال میپرسید چقدر پس انداز دارین درآمدتون چقدره منم گفتم برعکس شده من باید این سوالات رو بپرسم 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد
اتفاقا مجبور شدیم پا شدیم رفتیم خونه اون یکی چون منتظرمون بودن خیلی بد میشد اگه نمیرفتیم هرکی بود پر ...

وای چه قسپت شیرینی 

عاشق اینم چندتا از این اتفاقا برام بیفته که یهو همه چیزهایی نگرانم میکنه درست شن 

ان شالله به پای هم پیر شن به مادرت بگو برام دعا کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجیب ترینش این بود مجرد که بودم یه پسری که توی محلمون بود تقریبا هر روز صبح توی یه ساعت مشخصی اونو م ...

دقیقا بااین حرف چون بدون اگه قسمت بودین از زیر سنگم که شوه با بدترین شرایط به هم میرسیدین شک نکن 

واس خالم خواستگار اومد. قیافش خوب بود... 

به خالم گف جهیزیه باخودته(تو فامیل ما بیشترش با پسره) 

خونه رم خودت اجاره میکنی. 

بجز طلا همه چیوو خودتون درس کنین. خرجشو بدین. 

چون من قیافم خوبه و خوشگلم. از سرتم زیادم... 

خالم اومد اعتراض کرد.. 

بابام قبل اینکه داییم بلند شده، بلند شد پسره رو انداخت بیرون... 

یادش بخیر. الان که سه سا گلذشته باز میگیم 

به پسره میخندیم.. 

مادرشم از اون فیس و افاده ای ها بوداا

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
آخه تو شهر ما رسم اینجوریه که معمولا جلسات خواستگاری یکی دوتا هست و مطمئنم اگر یکی دو جلسه دیگه باها ...

آره متاسفانه برا ماهم همینه

خیلی بده خیلییی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

در حال تثبیت وزن😎
حرفت منطقیه کااااملا . من خیلی اعتماد بنفسم کمه. گفتم قبلا. چاقم. واینکه میدونمجایی میرم همه نگاه می ...

بهار جان. من خدای رژیم گرفتنم. هر مدلی بکی، سالها. که اثری نداشت . اما با رژیم  5 به 2  راحت،  بی دردسر ، بودن صده و بی بازگشت 18 کیلو کم کردم. 

بخور و لاغر شو. این ادرسه تلگرامشه، بخون مطابپ، عکسهاشون رو ببین   @JalehStyleLife

البته جند مدله، من پنح به دو رو گرفتم راضیم، بعد چند سال برنگشت

واس خالم خواستگار اومد. قیافش خوب بود...  به خالم گف جهیزیه باخودته(تو فامیل ما بیشترش با پسره ...

وای بچه ها چه قدر خوشم اومد از این هدف گزاریتون گروه قرنز هدف ....

ان شالله بهش برسین نمیدونم چرا یاد سوباسا افتادم اونا قبل مسابقع این طور حرف میزدن 

2706