2733
2739

حکم سنگسار دیگه اجرا نمیشه

اثبات خیانت فقط درصورت وجود دو شاهد مرد عاقل  صورت میگیره و فیلم و پرینت و عکس و اینا کلا مدرک محسوب نمیشه در ایران البته

مهریه هم از زمان خواندن عقد بر گردن مرد هست و ربطی به این مسائل نداره خانم میتونست همون ثانیه اول بعد عقد مهریه رو مطالبه کنه 

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هیچ پرونده ای نداره وبه راحتی به شوهربعدیش میتونه بگه باهم تفاهم نداشتیم جداشدیم؟؟؟

اگه همسرش شکایت پس بگیره پرونده مختومه میشه و بایگانی اگه خانم بخاطر جنبه جرم عمومی جریمه نقدی بده یا سند بزاره فقط سند گرو می مونه تا روزی ک بخواد سند از گرو دربیاره اون روز باید جریمه نقدی پرداخت کنه

این اتفاق چیزی نیس ک از کسی مخفی بمونه شوهر بعدیش نمیره استعلام خلافی بگیره ک متوجه بشه😂دو حالت داره یا قبل ازدواج بهش میگن و قبول میکنه یا ازش مخفی میکنن و بعدا همسرش متوجه بشه میتونه از این خانم شکایت کنه به دلیل پنهان کاری

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
من تاحالا ندیدم کسی به زنی که شوهرش خیانت کرده همچین حرفی بزنن

عزیزم من اینجا زیاد دیدم متاسفانه مخصوصا اگه خانواده مرد باشن و پسرشون یا برادرشون خیانت کرده باشه یا اصلا معتاد باشه 

معمولا میگن مرده دیگه 😐 

حالا بحثارو قاطی نمیکنم عزیز دلم شما الان ناراحتی و ناراحتیتون هم به جاست اما بسپار به خدا و گذر زمان شاید مول اول نشه ولی درست میشه 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2742
بله مهریه خیلی جاها قانونا لغو میشه یکیش اثبات خیانت هست مثلا اثبات جنون و مسائلی از قبیل مشکل جسمی ...

اون میشه تدلیس که اگه تدلیس باشه اصلا عقدی صورت نگرفته وبرای هر بیماری هم نیست وامراض سخت ومعمولا صعب العلاجه.خیانت جزئش نیست ولی باکره نبودن هست(در صورتی که طرف خودش رو جای دوشیزه وباکره جا بزنه)

#نه_به_فمینیسم
چاقو دمه گردن زنه نبود به زور هم خوراکی بهش نداد مقصر اول اون زنه بعد.مرد چون اون ازاد بود غلط کاری ...

احسنت، واقعا درست فرمودی ولی متاسفانه زنها نمیدونن که رحم زن جوری ساخته شده که فقط با یک نفر میتونه ارتباط داشته باشه اگه شد دوتا عفونتهایی بدجور میگیره و تازه نمیفهمن دلیلش چیه مردها متوجه این تغییر میشن ، به همین دلیله که بعد طلاق با وجودیکه نامه حامله نبودن میارن باز هم سه ماه و ده روز عده میزارن برا زن 

2738
من کارم همینه عزیزم    

اتفاقا یه همچین اتفاق مشابه ای افتاده بود فیلم تهیه کرده بودن اما تو این اتفاق اقا خیانت کرده بود زنش رفته بود با وکیل حرف زده بود گفته بودن چون فیلم نامشروع تهیه شده جرمه اون کسی ک فیلم گرفته جرم انجام داده دلیلشم اینه این فیلمای نامشروع ممکن در فضاهای مجازی پخش بشه و یه جورایی هنجارشکنی اتفاق بیوفته

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

حالا نمیخواد شما دلتون برای مردا بسوزه اونا باز زور دارن یه سیلی بزنن دلشون خنک بشه زنا که ههههیییچچچچ کاری از دستشون برنمیاد چی مهریه هم که نمیده چون زنه حتما باید بمیره تا دلتون خنک بشه

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
 شما کلا دنبال مقصر باش نه جنسیت.... 

این اشتبه توسط دو نفر انجام شده، پس دوتا مقصر داره که هردو به یه میزان باید تنبیه شن ، بلکه مرده بیشتر

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
اگه همسرش شکایت پس بگیره پرونده مختومه میشه و بایگانی اگه خانم بخاطر جنبه جرم عمومی جریمه نقدی بده ی ...

ببخشید اذیت شدی این خانم جاریش ازش شکایت کرده بخاطر اینکه عکسای بی حجاب جاریشو داد به دوست پسرش یعنی دوپرونده داره...ایا با پس گرفتن شکایت همه چی پاک میشه ازقانون ؟ وبه شوهر بعدی میتونه بگه ما باهم تفاهم نداشتیم جداشدیم...هرچند به نظرم باهمون دوست پسرش ازدواج میکنه

2706