2752
2734
من با حکم سنگسار مخالفم اگه برعکسش بود چه کاری قانون با مرد میکرد؟

دقیقا 

الانم خانوما همه نوک پیکان رو به سمت خانومه گرفتن

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
بنظر من حقیقت نداره چون مام داشتیم همچین چیزیو یه دختری بود ب شوهرش خیانت کرده بود از ترس اینکه شوهر ...

خود زن مهریه اشو بخشیده وگرنه قانونی مهریه بهش تعلق میگیره

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرده رودستگیر کردن ازاد شده

اون اقا بیشرفتر از اون خانومه که خیانت کرده

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
شلاق و جریمه نقدی به همراه زندان

نه عزیزم

منظورم این بود چرا هیچکس اون اقای بیشرف رو نمیبینه که با زن شوهردار رابطه داره

خود زن مهریه اشو بخشیده وگرنه قانونی مهریه بهش تعلق میگیره

قانونا رو بخونین عزیزم... اگر نمیدونین هم نگید... زنی که به شوهزش خیانت کرده و مرد بتونه اینو ثابت کنهههه مهریه بهش تعلق نمیگیره... مگر اینکه مشکل تز خودش باشه و فقط تهمت زده باشه ب زنه تا بقیه نگن چرا جداشدین😕معذرت میخام ولی هر مرد پپه و خرفتی هم که باشه زنش بهش خیانت کنه نمیتونه مظلومانه بگه باشه و مهریشو بده... 

شما از کجا این جزییات رو میدونید  توی این موارد غالبا توافق میکنند بخاطر ابرو خانم از مهریه می ...

بله وگرنه فردا باید دستگیر میشد خانه خیلی نزدیکه بهم اپراجان نمیتونم بگم چه نسبتی داره

نمیکن قانون مسخرمون شوهرش داغون شده یه چیزایی دید که نمیشه گفت وسط رابطه دوست پسرش فیلم گرفته میگه ش ...

لعنت به این قانونا حالا این ک خوبه...یکی از اقوام دور مارو دوهفته پیش رو یه جریانات ناموسی کشتن...زنش رفته بود با پسرداییش بعد این بنده خدا دیده بودش دیگه مردرو کشتن😣😣😣😣

شما از کجا این جزییات رو میدونید  توی این موارد غالبا توافق میکنند بخاطر ابرو خانم از مهریه می ...

دیگه وقتی این خانوم میدونه این جزئیاتو همه هم میدونن دیگه ابرو معنی نداره اینجا

2706